Star Wars Omnibus - A Long Time Ago...

grmnt

Süper Üye
13 Ocak 2011
287
753
Ankara
1361840642jdpd.jpg
1361842081jmmm.jpg

1361842204j.jpg
1361842321j.jpg

1361842441j.jpg

MEGA.NZ

MEDİAFİRE

Hem iyi hem kötü haberim var. İyi haber: 5 cildin tamamını MEGA.NZ linki olarak yenileyip ana mesaja taşıdım. Bu aynı zamanda kötü haber demek: Mediafire linklerinden sadece 4. sü kırık. Ancak linkler partlar halinde verilmiş ve benim arşivimde böyle partlar halinde değil de 5 ayrı cilt halinde bulunuyordu. Özetle: seriye sahip olmak için en iyi yol toplamı 1.72 GB olan verdiğim Mega linklerini indirmek olacak gibi. Linklerin ne kadar uzun ömürlü olabileceğini kestiremiyorum. Umarım uzunca bir süre idare eder.

Keyifli okumalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ALİ YILMAZ

Aktif Üye
4 Ara 2009
325
386
paylaşım için çok teşekkürler ama part 4 çalışmıyor yeniden yüklerseniz sevinirim.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,255
Bu serinin ve harcanılan onca emeğin heba olmaması adına, 4. dosyayı (mediafire) tekrar yükleme şansı olan var mıdır acaba?

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Hem iyi hem kötü haberim var. İyi haber: 5 cildin tamamını MEGA.NZ linki olarak yenileyip ana mesaja taşıdım. Bu aynı zamanda kötü haber demek: Mediafire linklerinden sadece 4. sü kırık. Ancak linkler partlar halinde verilmiş ve benim arşivimde böyle partlar halinde değil de 5 ayrı cilt halinde bulunuyordu. Özetle: seriye sahip olmak için en iyi yol toplamı 1.72 GB olan verdiğim Mega linklerini indirmek olacak gibi. Linklerin ne kadar uzun ömürlü olabileceğini kestiremiyorum. Umarım uzunca bir süre idare eder.

RiseSS

Yeni Üye
24 Nis 2018
6
1
Tatooine

Paylaşım için teşekkürler