Hellboy - Buster Oakley Gets His Wish (2011)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
bsm3ilqmyylu16j2z.jpg

Hellboy - Buster Oakley Gets His Wish (2011)
English | 37 pages | CBR | 24.9MB

Sucked into a giant spacecraft full of mutated livestock, Hellboy must fight his way through giant robots, strange webbing, and evil aliens to get back to terra firma!

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Link yenilenmiştir. Kısa süre içerisinde forumda bulunan tüm Hellboy paylaşımlarının linklerini yenileyecek, bulunmayan seri ve sayıları ilave edeceğim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Hocam ben bu adamdan korkuyorum. Arslan Adam dizisindeki vatandaş bile daha ( gerçekten) sevimli. Azimle okumuyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Hocam ben bu adamdan korkuyorum. Arslan Adam dizisindeki vatandaş bile daha ( gerçekten) sevimli. Azimle okumuyorum.

İnanamıyorum bu söylediklerine. Olağanüstü bir karakter, Hellboy. Favorilerimden. Çok şey kaybediyorsun ve beğeneceğinden eminim. Söylediğinin aksine çok sevimli bir karakter. Sadece birkaç sayfa okumuş olsaydın hak verirdin. Öykülerin kalitesi, çizimler, hele renkler... Mike Mignola müthiş birisi ve çok yaratıcı. Ben sana sevdireceğim Hellboy'u :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
İnanamıyorum bu söylediklerine. Olağanüstü bir karakter, Hellboy. Favorilerimden. Çok şey kaybediyorsun ve beğeneceğinden eminim. Söylediğinin aksine çok sevimli bir karakter. Sadece birkaç sayfa okumuş olsaydın hak verirdin. Öykülerin kalitesi, çizimler, hele renkler... Mike Mignola müthiş birisi ve çok yaratıcı. Ben sana sevdireceğim Hellboy'u :)

Seni mi kıracağım, sırf senin hatırına indiriyorum ama bak korkarsam ne olacak. Hadi bakalım cesaret Pandora. Nihat, sana güveniyorum :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Tabii şevkli sazan ve meraklı sazan olmak böyle bir şey bakmadan indirirsin ve "aaaa ama bu İngilizce", dersin. Tamam en kısa zamanda bir adet Türkçe okunacak :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Nihaaat, bu çok çok iyiymiş, ya İthaki bunları satmadığı için yok pahasına satmıştı Penguen'de aptal kafam, aptal önyargım be sana :89::89::89:

12 Şub 2010
15,006
543,641
Alıştığımız yemekler dışındaki yemeklere, içeceklere karşı istemez ve çekingen yaklaşırız genelde

Tattıktan sonra damağımız yeni ve farklı bir lezzete alışabilir

HellBoy'a ben de çekingen yaklaşmıştım ilkin

Sonra tüm seriyi edindim:)

Bir cildi paylaştım, belki yeni lezzetler tatmak isteyen olur diye

İndirme sayısı az değil, ama devamı için yeterli talep gelmedi

Ama asıl neden acil başka taleplere cevap vermek zorunda kaldığımdan HellBoy taramaya devam edemedim

Görünüşü korkunç olan bu sevimli şeytanda, pırlantadan bir yürek ve kendini sevdiren gizemli bir tüy:) var

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Nihaaat, bu çok çok iyiymiş, ya İthaki bunları satmadığı için yok pahasına satmıştı Penguen'de aptal kafam, aptal önyargım be sana :89::89::89:

Biraz daha devam et okumaya, bayılacaksın.

Belki profesör üstada biraz baskı yaparsak diğer cilteri de paylaşır. :)

Ama bu arada forumda bir süre önce duyurduğum idefix'in %50 indirimli satışı sanki hala sürüyor. Kontrol etmek lazım

Mezzomorto

Yeni Üye
22 May 2021
3
3
Yok bundan başlama okumaya...

Profesör üstadımızın daha önce paylaştığı(linkler aşağıda) ve İthaki'nin yayımladığı 6 ciltlik serinin ilk cildini okuyarak başla

Yıkım Dölü - Bölüm 1
Yıkım Dölü - Bölüm 2
Yıkım Dölü - Bölüm 3
Yıkım Dölü - Bölüm 4

Maalesef diğer 5 cilt forumumuzda yok. Kısa süre içerisinde onları da ekleriz.

Hocam yenileri ne zaman gelir Hellboy serisinin ayrıca bprd ve abe sapien serileri linkleri sıkıntılı, çalışmıyor.