Dampyr Süper Cilt 19 / Sayı 74 - Anka Kuşu'nun Gücü

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,731
akhisar
file

İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Devamıda hemen geldi teşekkürler dostum.Elimde kitabıda var,bu şekilde okumak ayrı bir zevk veriyor.

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Anka kuşu'nun kendisi zaten efsane iken bir de gizemi varmış.
İlginç bir macera olmalı...
Hemen indiriyor
ve gecikmeden teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarla...

bayrakzaf.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Çıktığında mümkün olduğunca almaya çalıştığım serilerden bir tanesi Dampyr. Bu maceranın da yer aldığı 19. cilt de elimde mevcut. Ama Diyar ve ona güç veren SECRET1962 gibi dostlarımız sayesinde artık elektronik arşivimde de mevcut.

Özellikle kalın ciltlerde benim de başıma musallat olan sayfa ek yerlerindeki kararmaların çözümüne dair usta dostlardan yardım istiyoruz. Kitabı parçalamak dışında bir çözüm olsun bu :)

Teşekkür ederim, sevgili SECRET1962.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Dampyr, değişik bir çizgiroman. Benim çok hoşuma gitmişti.
Her ne kadar karanlık güçlere karşı mücadele ediyor gözükseler de bunun yanında insani değerlere de saygılı ve adil bir ekip.
Savaştan nefret eden ama savaşmak zorunda kalan eski bir asker. İnsani duyguları ağır basan, bir vampir.
Oldukça ilginç bir ekip ve sürükleyici maceraları ile okuyucuyu büyüleyip kitabı elinden bıraktırmıyor.

Bu güzel kitabı emek verip bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642

Özellikle kalın ciltlerde benim de başıma musallat olan sayfa ek yerlerindeki kararmaların çözümüne dair usta dostlardan yardım istiyoruz. Kitabı parçalamak dışında bir çözüm olsun bu :)

Karargahta bunu çözmüşler sevgili direnc11:)

Dampyr, son zamanlarda gittikçe ilgi gören bir çizgi roman. İlk yayınlandığında hastası oldum. Ama sonradan farkına vardım ki, çok az satıldığından yayınına ara vermişler. Yapılan kampanyaya rağmen Dampyr hak ettiği ilgiyi görmedi ve yeniden yapılan yayınında çok aksama oldu. Şimdi memnuniyetle müşahade ediyorum ki Dampyr severlerin sayısı durmadan artmakta.

Paylaşım için teşekkür ederim SECRET1962.