Dampyr Süper Cilt 19 / Sayı 73 - Lorc Torridon'un Gizemi

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar
vwto.jpg

Hemen bütün sayılarını okuduğum Dampyr'de ilk taramam. Eğer verilen yayın listesindeki gibi ise, serinin aynı zamanda son sayısı.Bütün sayılarını zevkle okudum, açık söylemek gerekirse başka sayısının olmaması çok üzücü.Cilt toplam 384 sayfa,tarama boyutuda 365 mb gibi. O yüzden kitabı, içindeki dört maceraya bölerek yüklüyorum. Güzel, maceranın hakkını veren bir kitap, umarım sizde beğenirsiniz, herkese iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Paylaşımınız için teşekkür ederim.Dampyr nin son sayısı bu değil bildiğim kadarıyla.Ayrıca İtalya da devam ediyor.

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Benim bildiğim son 22. cilt çıktı. Farklı yayınevinden Maxi Dampyr olarakta 4. cilde erişti.
Emeklerin için teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Tam 384 sayfa;
Şimdiye kadar hiç kitap taramamış olanların bu hacimdeki kitabın tarama ve düzenlemesinin ne kadar vakit aldığını ve emek gerektirdiğini bilemeyeceklerinden teşekkür etmemelerini anlamaya çalışabilirim. Birkaç tane de olsa kitap tarayan ya da düzenleyen tüm çizgi romanseverlerin kuru bir teşekkürü esirgemelerini ise hiç anlamaya uğraşmam.
Bu emeğe ne kadar teşekkür edilse azdır.
Teşekkür ediyor,
saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Bir kaç gün ayrılmaya gör,
ne hazineler geliyor da
tutana aşkolsun...
Koca cilt neredeyse 400 sayfa derlenip toplanmış,
çok ta güzel olmuş.
Sevgili SECRET1962,
ellerinize,gözlerinize sağlık,
keyifle okuyacağım...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Dampyr en sevdiğim çizgi romanlardan bir tanesi. Galiba bir çizgi roman beni ne kadar gerçeklikten uzaklaştırıyorsa o kadar hoşuma gidiyor, ilgimi çekiyor.

Bereket versin Dampyr devam ediyor dostum. 17. ciltten sonra epey bir kesinti olmuş ve hatta tekrar yayımlansın diye imza kampanyası düzenlenmişti. Nazar değmeyelim şimdilik devam ediyor.

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Zor bir iş başarmışsın üstadım. 400 sayfa kolay değil.
Ellerine emeğine sağlık Sevgili SECRET1962.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Tekrar tekrar okumayı çok sevdiğim çizgi romanlardan birisidir Dampyr.
Her okuduğumda, daha önceki okumalarda farkına varamadığım nice yönler bulmuşumdur. Bazen senaryosunda, bazen kahramanların mimiklerinde, bazen de bizim kültürümüze yabancı bir çok bilgiye dayalı deyimlerin, esprilerin anlamlarının farkına varırım.

Dampyr serisini bilmem kaçıncı kez okuyalı bir ay geçmedi. Ama SECRET1962 nin taramasını da okumayacağım demek değil:)

Teşekkür ediyorum