Dampyr Süper Cilt 05 / Sayı 19 - Kara Işık

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
01-15.jpg

Özet : Caleb, Harlan'dan; kolay yoldan ünlü olmak için Cinlerden medet ummuş bir grup yazara yardım etmesini ister.Yazarlar yıllar önce aradıkları Cin'i Fas'ta bulmuşlardır ve dilekleri gerçekleştirilmiştir.Ne varki Cinimiz hapsedildiği lambadan çıkacak ve yardımlarının karşılıksız bırakan bu yazarlardan intikam almak isteyecektir.

Edit : Arkadaşlar bugün aldığım bir kaç özel mesajda bahsedildiği üzere şu ayak takımı vip siteler taramalarımı yürütüyor, üstüne iki crop bir damga ile ben bastım diye yayınlıyorlar.Daha önceden buna pek önem göstermedim, hadi alsınlar hiç değilse tarayanın ismini versinler biraz saygı gösterirler belki dedim ama bir tane bile göremedim.Bu nedenle taramalarım bundan böyle şeffaf bir çizgidiyari.com damgalı olacak.Mümkün olduğunca okumanızı engellememek üzere uğraştım.Umarım zorluk çekmezsiniz.Ne yazık ki emek hırsızlığını ancak bu tip yöntemlerle engelleyebiliyoruz.Yeni link şu an yükleniyor biter bitmez koyacağım.

Hala çalmak isteyen adamlar varsa da oturup kekoshoplarında benim 6 saniyede hallettiğim işi saatlerce pixel pixel oynayarak benim diye yayınlayabilirsiniz, En azından gururla çaldım diyebilmeniz için.

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Üzücü gerçektende.
Kendilerini çizgi romanın prensi ilan edip bu tarz işlere methiyeler düzen üstadlar! için gerçekten çok üzücü.
Yalakalık bir kere işledimi insanın içine iflah olmuyor sonuçta.

Biz sınırsız paylaşıyoruz ve bunu sonuna kadar da götüreceğiz.
Kelimelerle laf cambazlığı yapan şahsiyetsiz de en azından Bluberry'ye hakaret etmesin de ismini çomar olarak değiştirsin bence.

Teşekkürler RAVAGE!!!

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Üzücü gerçektende.
Kendilerini çizgi romanın prensi ilan edip bu tarz işlere methiyeler düzen üstadlar! için gerçekten çok üzücü.
Yalakalık bir kere işledimi insanın içine iflah olmuyor sonuçta.

Biz sınırsız paylaşıyoruz ve bunu sonuna kadar da götüreceğiz.
Kelimelerle laf cambazlığı yapan şahsiyetsiz de en azından Bluberry'ye hakaret etmesin de ismini çomar olarak değiştirsin bence.

Teşekkürler RAVAGE!!!

Bizi bu tür sitelerle muhatap olmak zorunda bırakmadığınız için asıl ben size teşekkür ederim Bakunin :) Link yenilenmiştir.Ders arası yükledim bir sorun çıkarsa eve döndüğümde hallederim :d İyi okumalar

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Paylaşımları çalınan biri olarak sana sonuna kadar destek veriyorum Ravage.Evet bende başkalarının taramalarını verdim zaman zaman ama eğer bakılırsa isim yazılan hiç birinde silme yapmadığım görülecektir.Taradığımız hiç bir çizgi romanı biz çizmedik ama bunları, okumanın yerlerde süründüğü ülkemizde çizgi roman severlere ulaştırmak,Sayfa sayfa tarama yapmak iyi olmayınca tekrar taramak çöpe atılacak bir emek değildir.Hele boyayıp süsleyip ben yaptım demek söylemeye terbiyem müsade etmiyor.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Kardeşim,ellerinize sağlık.Paylaşımlarınızdan faydalanıyoruz.Bunun büyük bir gayret ve zaman gerektirdiğini biliyoruz,karşılıksız olduğunun da farkındayız.Bunların ne kadar büyük meziyetler olduğunun üye olan olmayan herkes farkında.Başka söze gerek var mı ?Kocaman yürekleriniz için teşekkürler

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
değerli kardeşim biz paylaşımı karşılıksız ve herkese yapıyoruz bu gönül işi,bu tür olaylar tarama yapan ve paylaşım yapan arkadaşları dahada güçlendirir bizim saklayacak bir şeyimiz yok neyimiz varsa meydanda,yaptığımız paylaşımlarda tarayan arkadaşa özellikle teşekkür ediyor ve ismini emeğe saygıdan dolayı asla silmiyoruz biz yolumuza devam diyor,paylaşımın ve emeklerin için teşekkür ediyorum.Netice olarak çizgi roman hepimizin...

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946

Teşekkürler RAVAGE!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Sevgili kaptan yine herzamanki gibi muhteşemsin.Akşam,akşam beni çok güldürdün.

Ravage; aziz dostum o can-ı gönülden özverili emeğine ne kadar teşekkür etsek azdır.Eklediğin her kitap bazılarının suratına şamar gibi iniyordur.Ben tekrar sana teşekkür ediyorum.
Sağlıcakla kal.

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
Link yenilendi*

Son düzenleme:

sntrh

Yeni Üye
26 Nis 2009
26
35
Tanıdık çizgilere rağme özgün, sürükleyici bir çizgi roman. Paylaşım için teşekkürler

cbilen

Yeni Üye
4 Eyl 2010
83
130
İstanbul
Anlayamadığım bir şey var. Kendi sitelerine linkleri kopyalıyorlar ardından linkleri sadece VİP üyelere açıyorlar ondan sonrada VİP olmak için emek harcaman paylaşım yapman lazım diyorlar. Ya da 3-4 ay sitede takılıp mesajlaşıp yorum yapıp samimi olduğunu göstermen gerekiyormuş. Linkler kapalı bir şey indiremiyorsun ama yorum yapacaksın çok komik ya.Emek harcamak başka birinin linkini kopyalayıp koymaksa pek bir emeğe benzemiyor. Kardeşim emeğin ve paylaşımın için çok teşekkürler.(Hele özetleri ayrıca seviyorum.)