Dampyr Süper Cilt 16 / Sayı 64 - Lisa'nın Rüyaları

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
dmpr001.jpg

dmpr002.jpg

dmpr004.jpg

Kitabın sahibi sevgili Profesörümün nezdinde tüm Çizgi Diyarı Dostlarına keyifli okumalar.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kitap benim değil, diyarımızın sevgili uzung

Tarama ve düzenlemelerin her zaman kitabın kendisinden güzel oluyor

Defalarca okudum Lisa'nın Rüyaları, Dampyr'in en zayıf noktasını yansıtan maceralardan

Dampyr'in Yamyamlar Tanrısı ile sonu gelmeyen mücadelelerinden bir kesiti sunuyor

Vicdan azabı Dampyr'in yakasını bırakmıyor ve bu nedenle gözü kör bakıyor olaylara Lisa söz konusu olduğunda

Ölüm tehlikesi yaşıyor, yine de Lisa'ya duyduğu aşk mı, vicdan azabı mı her neyse Lisa'ya bakışında hiç bir değişiklik yok

Türkçeye çevrilmemiş Dampyr maceralarında bile devam eden bir serüven var yamyam tanrısıyla mücadelesinde, Lisa da dahil şüphesiz

İtalyanların son yıllardaki en büyük bombası Dampyr, bayılıyorum senaryolarına, çizgilerine

Nicolaus'a, Tesla'ya, Lisa'ya, Amber Tremayne'a

Uzatmayayım Dampyr istiyorum:)

Teşekkürler sevgili uzung

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,451
hiçbiryerde :)
Uzung üstat eline sağlık,teşekkürler,
her zamanki gibi mükemmel iş.
Açıklamalarınız için teşekkürler sevgili Profesör...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
bu güzel birlikteligin devamını diliyorum, elleriniz dert görmesin dostlar

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Yeniden tarama ve paylaşma katkılarınız çok isabetli oldu.Dört dörtlük bir çalışma ,teşekkür ederim.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
dampyr ilk defa çizgi diyarında tanıdığım bir çizgi roman... okudum, sürükleyici buldum, sevdim... çizgi diyarı ve çizgi diyarından tanıdığım dostlarım gibi dampyr'de vazgeçilmezlerimden oldu... bu vesile ile güngör hocama çok teşekkür ediyor, dampyr'yi hemen indiriyorum :)