Dampyr Süper Cilt 03 / Sayı 10 - Kan Evi

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
erturul001rrr.jpg
erturul005lwl.jpg

Dampyr'e devam.
İyi okumalar.

Son düzenleme:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,908
Dampyr'in her sayısı özel sevgili Ertuğrul ve bu kaliteli maceraları böyle
Hd kalitede okumak ta ayrı bir keyif. Teşekkürler..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Arkadaşlar, bunlara seviniyorsunuz ben de biraz daha sevindireyim. Yakında Maxi Dampyr çıkıyor, doğuma az kalmış. Benden söylemesi :)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Harlan Draka'nın dostları Kurjak ve Tesla olmadan yer aldığı Paris'de geçen bir macera. Yanında her zamanki dostları yok ama hemen civarında neredeyse Fransa'da geçen tüm maceralarında boy gösteren "Vampir bekçisi" Victor ve uyuyan vampir Araxe' var. Sürekli Dampyr okuyanların dikkatini çekmiştir herhalde, Harlan'la dost ya da nötr olan gece efendileri nedense hep bayanlardan çıkıyır, Amber Tremayne, Lamiah ya da Araxe gibi. Babası ve babsının sıkı dostu Erlik Han'da akraba kontenjanından "nötr" konuma geliyorlar galiba.

Teşekkürler, dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,709
Harlan Draka'nın dostları Kurjak ve Tesla olmadan yer aldığı Paris'de geçen bir macera. Yanında her zamanki dostları yok ama hemen civarında neredeyse Fransa'da geçen tüm maceralarında boy gösteren "Vampir bekçisi" Victor ve uyuyan vampir Araxe' var. Sürekli Dampyr okuyanların dikkatini çekmiştir herhalde, Harlan'la dost ya da nötr olan gece efendileri nedense hep bayanlardan çıkıyır, Amber Tremayne, Lamiah ya da Araxe gibi. Babası ve babsının sıkı dostu Erlik Han'da akraba kontenjanından "nötr" konuma geliyorlar galiba.

Teşekkürler, dostum.

Amber Tremayne müthiş, bayılıyorum ona

Erlik Han ve yardımcısı Kagir Han mı? Bırrrrr

Arkadaşlar, bunlara seviniyorsunuz ben de biraz daha sevindireyim. Yakında Maxi Dampyr çıkıyor, doğuma az kalmış. Benden söylemesi :)

" Maxi Dampyr " kesin bilgi mi?

Öyleyse müjdeye teşekkürler

Son düzenleme: