Dampyr Süper Cilt 11 / Sayı 43 - Amber Efsanesi

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlar;

11. cildin eksik olan iki macerasından biri. Boselli'nin yazıp, Laurenti'nin çizdiği bu macera İngiltere'nin Galler bölgesinde geçiyor. Cildin son macerası da 1-2 gün içinde burada olacak.

Sevgi & saygı

d11camberefsanesi01.jpg

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Dampyr'in en güzel serüvenlerindendir. Kelt mitolojisi ve efsaneleriyle tarihi bilgiler harmanlanmış, ortaya destanımsı bir amber öyküsü çıkmış. Tarihi isimler, bilgiler, efsaneler ve etnik grupların yoğun kullanılması sebebiyle aralıklı olarak üçüncü okuyuşumdan sonra yemeğin:) lezzetine daha iyi vardım.
Bir de ekrandan okuyayım.
Sevgili gulyabani'ye teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Mahkeme kararıyla multiupload engellenmiş başka bir link verirseniz sevinirim.Her ne kadar indiremesemde paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Linki yeniledim, bir daha denermisiniz lütfen, artık çalışması lazım. Normalde mediafire kullanıyorum ama 2 gündür ben de mediafire yüklemesi yapamıyorum.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
teşekkürler dns ayarları ile oynayınca bende nihayet indirmeye başladım , profesörün notunu okuyunca iyice kaşıntım tuttu ,merakla inmesini bekliyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bazen çizgi roman okurken
yeniden çocukluğuma ve hayallerime dönüyorum..
Herşeyin mümkün ve benim her şey olabildiğim günlere..
Ben daha büyümemiştim ve naylon poşetler yoktu
dünya henüz o kadar kirlenmemişti
ya da ben farkında değildim.
İşte dampyr okurken o tadı hissediyorum..
Bütün bildiğim gerçeklik duygusu uçup gidiyor kendimi kaptırıyorum..
İnsanın dostu gulyabani olsun
sırtı gelmez yere..
Teşekkürler, sevgiler..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim,emeklerin için çok sağolasın,bu serinin de sizlerin sayesinde sonu göründü artık,tekrar teşekkür ederim,hoşçakal.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Kıymetli paylaşımınız için teşekkür eder , bir eksiğimizin daha giderilmesini de tebrik ederim.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Arkadaşlar...
Multiupload sitesine mahkemece erişim yasağı konulmamış. Oradaki linklerden ilki olan Megaupload sitesine engel konulmuş... DNS ayar değişikliği yapmadan sayfadaki diğer linklerden indirilebiliyor...

Sevgili Gulyabani güzel paylaşımın için gönülden teşekkürler...

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
Ne yazık ki bütün linkler silinmiş arkadaşlar mediafire yükleyebilirseniz çok sevinirim.