Tex Renkli Maceralar Serisi - Güncelleme ve yenileme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,455
Tex Renkli Maceralar Serisi - Güncelleme ve yenileme

Tex Renkli Maceralar Serisi kitaplardan bazılarını zaman içinde yeniliyorum.
Bu kitapları ilk yayınladığım zamanlardaki düşük çözünürlüklü arka planları,
yüksek çözünürlüklü yeni taramalar ve balonlarda kullandığım "Navajo Sans Serif"
fontlarını, "Tex Remastered" fontu ile güncelliyorum. Font gücellemesini yaparken
yazım ve çeviriyi de elden geçirme fırsatı buluyorum.

Bu şekilde güncellenmiş sayılarda;

"Zemin yenilenmiş, Sayfa düzeni ve Font seri standartlarına uydurulmuştur.

Yazım ve çeviri de elden geçirilmiştir."
ifadesini kullanmaktayım.

Ayrıca tanıtım başlığında ay ve yıl belirterek "(Ocak 2018)" yayın zamanını belirtiyorum.

Bu nedenle bir arama yapıldığında yenilemeleri yapılan kitaplarda iki farklı kitap karşınıza çıkacaktır.
Ama link ikisinde de aynı ve güncellenmiş sayıya aittir!

YAYINLANMIŞ BÜTÜN SAYILAR SERİ STANDARTLARINA UYGUN HÂLE GETİRİLMİŞTİR!

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
315 (534 oldu) adet renkli Tex, çok büyük emek ve sabır isteyen bir iş. Kolaylıklar diliyorum. Merakla ve ilgiyle sizi takip ediyorum.

Sağolasınız, iyiki varsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Sayın daltas neyi ve nereyi ifade ettiğinizi bilmesem de taklit edilemez bir kalite de iş yaptığınızı düşünüyorum.Ve sizden ricam lütfen bu seriyi tamamlayarak nete kazandırınız.Çünkü ülkemizde renkli teksi tüm maceralarıyla eksiksiz tamamlayabilecek tek kişi sizsiniz.Gerek maceraların içeriğini bilme yani hangi seride eksik bırakılmış nerede devam etmesi gerekli bu konuda ki bilginiz sebebiyle bu seriyi ancak siz tamamlayabilirsiniz.Size yakın bir yerde olsam sizi ziyaret edip elinizi sıkmak isterdim.Tekrar ifade edeyim bu seriyi bu ülke de ancak siz 600'lü sayılarına kadar tamamlayabilirsiniz.Saygı ve teşekkürlerimle.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Uzun ve zahmetli bir o kadar da değerli yola başkoymuşsunuz. Sabır ve üstün çalışma azminiz hep canlı kalsın Teşekkürlerimi sunuyor, kolaylıklar diliyorum.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,600
Karagümrük
Paylaşımlarınızı bundan sonra Çizgi Diyarında yapacağınızı duymak mutluluk verici.
Diyarımız sizin paylaşımlarınızla bir başka güzel olacak.

cevat

Yeni Üye
23 Ocak 2015
12
37
Her gün 18 li yaşlarda gibi formu açıyorum. Sizlerin emeğini zevkle, sevinçle görüyorum, okuyorum. Keşke üretebilsem de bende katkıda bulunabilsem diyorum. Üretemeyenler sömürenlermi olur acaba? Bu eziklik hissi ile sizlere karşı duygularımı dile getirecek kelimelerde bulamıyorum. Sonsuz şükranlar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,445
hiçbiryerde :)
Her gün 18 li yaşlarda gibi formu açıyorum. Sizlerin emeğini zevkle, sevinçle görüyorum, okuyorum. Keşke üretebilsem de bende katkıda bulunabilsem diyorum. Üretemeyenler sömürenlermi olur acaba? Bu eziklik hissi ile sizlere karşı duygularımı dile getirecek kelimelerde bulamıyorum. Sonsuz şükranlar.

Herkes her konuda üretim yapamaz zaten,
siz de işinizde veya başka herhangi bir alanda
insanlara bir hizmette bulunuyorsanız ne mutlu.
Belki hiç bir iş yapmıyorsunuzdur, olabilir, insanlık
hali, o zaman sadece bir gülümsemeniz, veya bir
selamınız, bir konu hakkında yorumunuz da yeter
örneğin bizlere (Kişisel gelişim notları gibi oldu galiba :) ).
Bu arada Daltas üstada saygılar sunar, kolaylıklar
dilerim, sağolsun insanda üretme isteği olduktan
sonra ne yapıp edip bizi muazzam kitaplarla hep
mutlu etmenin yolunu buluyor diye düşünüyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Üstad renkli Teks serisine bu kadar ısınabilmişsem ve her fırsatta arar olmuşsam sebebi sizin itinalı ve eksiksiz paylaşımlarınızın sonucudur.Başladığınızdan bu yana takipteyim ve siz devam ettiğiniz müddetçe de takibe devam edeceğim.Bu çok zor işinizde kolaylık diliyor ve her paylaşımınıza ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç biliyorum...

elegance

Yeni Üye
8 Haz 2012
9
5
Daltas üstad merhaba, yayını sona erdirmenin sebebini özel değilse açıklayabilir misin? Eminim benim gibi pek çok kişi takdirle seni takip ediyordu...

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Bizler şanlı insanlarızki sizin gibi insanlarla tanışıp evlerimize konuk olup sizlerin çizgileriyle mutlu olmuş kişileriz herşeye gönülden teşekkürler, devamı dileğiyle.....

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Emeğiyle bizleri mutlu eden değerli Daltas arkadaşımız ,kalbimizdeki yerin her zaman ayrı ve özeldir.Her şey için sonsuz teşekkürler.Sevgiyle ...

nirvana.61

Yeni Üye
14 Şub 2019
2
9
Sayın Daltas,
Zatialinizi tanımıyorum. Tanışmak isterdim. Size saygı duymamak elde değil.
BAŞLADINIZ - DEVAM EDİYORSUNUZ - BİTİRECEKSİNİZ.
Buna tüm kalbimle inanıyorum ve kainatı var eden yüce RABBİM' den başladıklarını bitirebilmen için sana sağlıklı bir ömür vermesini niyaz ediyorum. Her yaşayan bu dünyada bir iz bırakır ancak bu izlerin büyük bir bölümü silinir gider kalıcı olanlar, sizin gibilerin büyük fedakarlıklarla zaman ayırarak yaptıklarıdır. İyiki varsınız,Saygılarmla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...