Tex Renkli Maceralar Serisi - Yarım Bırakılmış Sayılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Tex Renkli Maceralar Serisi - Yarım Bırakılmış Sayılar

Tex Renkli Maceralar Serisi içinde yer alan; İtalyanca renkli Taramaların gelişigüzel yayınlandığı,
Türkiye'de yayınlanmamış maceralara öncelik verdiğim, İtalyanca taramalarını beklediğim dönemlerde ve

Bu seri "kendim" için hazırladığım bir seridir.
Bütün yayınlanan Tex sayılarının renklilerini hazırlamak niyetindeyim. Bütün
hepsi başkaları tarafından yayınlansa dahi, ben kendi standartlarımla, kendi
tercüme ve Türkçe yorumumla ve yine kendim için hazırlamak azim ve kararındayım.
Konu sadece bir zaman sorunudur...

prensibini benimseden önce hazırladığım, macera bütünlüğü sağlanmakla birlikte
bazı maceraları hiç dahil etmediğim Tex Renkli Maceralar Serisi sayıları
bulunmaktadır.

Bu sayıların bazılarında İtalyanca renkli yayınlarda sayfa düzenlerinin şerit bazında
bir öne, bir arka sayfalara kaydırılmak suretiyle bozulmuş olması yüzünden sayfa düzenlemesi de
yapılamamıştır.

EKSİKLERİ TAMAMLANAN VE YENİLENEN KİTAPLARIN TAMAMI YAYINLANMIŞTIR!

Son düzenleme:

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,072
İzmir
Sayın Daltas
Yıllardır bıkıp usanmadan bir oya gibi işlediğiniz hazineyi geç de olsa keşfeden 62 lik bir delikanlıyım. Çocukluk ve gençlik kitabımı bulmak ve sizin harika emeğinizle süper ötesi olan çizgileri okumak herkes gibi beni de yıllar önceye götürdü. Her sayının altındaki "teşekkür" metinlerini okudukça bana yazacak sözün kalmadığını düşünüyorum. Sadece içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Sayın Daltas, bir sorunum var. Bir haftadır tüm sayıları indirip okumaya çalışıyorum. Ama
Tex Renkli Maceralar Serisi : 177 Çöl Hayaletleri
......
Tex Renkli Maceralar Serisi : 200 Kristal Fetiş (aradaki sayılar dahil)
ve
Tex Renkli Maceralar Serisi : 600 Kuzeyin Şeytanları

Tex Renkli Maceralar Serisi : 2011 Renkli Yıllık - Günü Gelince
Tex Renkli Maceralar Serisi : 2012 Renkli Yıllık - Sis Haydutları
Tex Renkli Maceralar Serisi : 2013 Renkli Yıllık - Beyaz Şaman
Tex Renkli Maceralar Serisi : 2013 Renkli Yıllık 04 - 4 Tam Macera

sayılı kitapları indirmek istediğimde Mediafire sitesi aşağıdaki mesajı veriyor.

This file is currently set to private.

When a resource is set to private by its owner, only the owner can access it. If you would like to request access to the file, please log in to your account.

Sayın Daltas, eksik sayılarımı indirme olanağım var mı?

Çalışmalarınızda başarılar ve sabırlar diliyorum.Yaptığınız iş para ile değil ancak "aşk" ile yapılabilir çünkü....
Saygılar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,072
İzmir
Sayın Daltas, ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.
"Linkleri kilitli sayılar" başlığını okuyunca o sayfaya hiç girmediğimi anladım.
Dikkatsizliğim nedeniyle umarım sizi meşgul etmemişimdir.
Tekrar teşekkürler, saygılar.....

sekvens

Yeni Üye
29 Ağu 2011
45
72
daltas üstadım, bu yenilemeler ne durumdadır ? mevcutlarını indirirsek kayıp yaşar mıyız?

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Sayın sekvens,

Yenilemelerin çok yavaş ilerlediği bir gerçek, bitince elbette yayınlarım.

Mevcut yayınladıklarımı indirmekle hiçbir kayıp yaşamazsınız. Arşivliyorsanız, yayınlanınca yenileriyle değiştirirsiniz.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Sevgili Daltas..Senin işin Ferhat'ın Şirin için dağları delmesinden bile zor..Dualarımızla destekçiniziz..Allah her türlü kolaylığı esirgemesin sizden..Başarılar..

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Sayin daltas,sizin hazirladiğiniz ve büyük emek verdiğiniz teks'leri keyifle okuyorum.çok teşekkür ederim.saygilarimla..

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili Daltas üstadımız gerçekten de 2 aydır ortalarda yoksunuz. Umarım sağlığınızla ilgili sıkıntılı bir durum yoktur. Sizin bir hayranınız olarak çok merak ediyorum. En azından bir mesaj bile atsanız durumunuz hakkında bilgimiz olsa ne iyi olur. Sağlıcakla kalın üstadım. saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...