Tex Renkli Maceralar serisi - Paylaşmayacağım Macera ve Sayılar - 1

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,505
Tex Renkli Maceralar serisi - Paylaşmayacağım Macera ve Sayılar - 1

BU BİLDİRİNİN BİR ANLAM VE ÖNEMİ KALMAMIŞTIR

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,719
" Paylaşılmayacak Macera " adıyla olsa dahi, bunca Teks kapağını seyretmek ne güzel:)

Bilgilendirme inceliği ve iç ferahlatan görsellik için teşekkür ediyorum sevgili dostum.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Değerli üstadım Texlere yeni bir soluk getirdiniz paylaşmasanız da teşekkür ederim. Renkli Texlerin ışığıyla gözlerimiz bayram etti,şenlendi sayenizde sağolun varolun

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Abi, bu yazdıklarınızı okuduktan sonra, hırsızlarla empati kurmayı başardım. Birisi sizin eve girip bütün Teks düzenlemelerini götürse, adama çok fazla kızamam herhalde. Çünkü, tahrik büyük... Diyar'da 50 bin kişi Daltas yeni Renkli Teks paylaşımını ne zaman yapacak diye dört gözle bekliyor, siz "var ama vermem," diyorsunuz.

Hırsız onları çaldıktan sonra yakalansa, mahkeme bile büyük bir tahrik indirimi yapar adama.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,505
Bence hırsızlar belki :Ğ kapaklarını bulabilirler! Bunların tamamına yakını zaten
gerek forumda gerekse başka yerlerde mevcut, tek eksikleri daltas yapımı olmayışları.
Benim kafamdaki proğrama göre zaten bunların çoğuna 7-8 yıldan önce sıra gelmez
- o da geçen yıl ki enerjimi ve hızımı koruyabilirsem :'(...

Aslında kapaklarının güzelliğini görmeniz için bunları koydum!!! :Ğ:Ğ:Ğ

Tex ve Tex Severler söz konusuysa gerisi teferruattır!

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Bugün hem kapaklar için teşekkür ve alınan karara saygı duyduğumu anlatmak ve tatlı bir sohbet için arayacaktım. Uygun saatte fırsatım olmadı.

Şu andaki saat durumuna göre sohbeti buradan yapsam daha iyi olacak:)

Benim gördüğüm ve bildiğimi Diyardaki dostlarla paylaşmak zorundayım. Daltas'ın enerji ve hız sorunu yok:) Maşallahı var ve nice delikanlıyım diyene taş çıkartır, nazar değmesin.

Başka arkadaşların aynı sayıları paylaşmalarında bir yanlışlık görmüyorum, alternatif paylaşım sayısı bir hayli fazla. Tek örnek Teks paylaşımlarında değil. Ama paylaşılacağı ilan edilmiş ÇR ların kasıtlı olarak başkalarınca paylaşılmaması doğru olur. Kasta dayalı olmayan böylesi paylaşımlar da olabiliyor. Örneğin bendeniz en az iki kez kendimle pişti olduğumu hatırlıyorum. Sıralı listelerdeki düzensizlik sebebiyle iki kez daha önce taradığım iki kitabı iki kez taradım.

Laf uzadı, Aydın havasına geçeyim:D

Başka paylaşımların tek eksiği olur

Daltas paylaşımı olmayışları,

Bu fark nedeniyle tamamlanmış olan Teks 'LERİMİZİN:) paylaşılmasını

arz ederim:)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Paylaşmayacağım deyince like yapamazdım
ama kapaklara tek tek keyifle bakarken
bir yandan hüzünlenmedim dersem yalan olur...
Umarım uzuun yıllar sağlık ve afiyette
olursunuz da zaman içinde
daltas kalitesinde okuruz bu sayıları da...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sevgili daltas;
profesöre katılıyorum.herkes sizin bu paylaşımlarınızı taktirle izliyor.
ben şahsen titizliğinize hayranım.çizgi romanı sevmek böyle bir şey
sanırım.ayrıca eğer 1. sayıdan yapılan paylaşımlarınız varsa , onlarda
bunlar kadar mükemmel olduğu için paylaşmanızı arzu ederim.
kapakları varsa kendilerini de yapmışsınızdır.standart yazılmış teks
maceralarına kavuşuruz.sizlerin dışında bizlerde elimizden geleni
yapmaya çalışıyoruz.sağlığımızda bu maceraların bitmesini görmek
hepimizi mutlu edecektir.iyi ki varsınız.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Daltas üstadım sizin çalışmalarınızın yeri bambaşka. Uzun zamandır ara verdiğim Teks okumalarına sizin çalışmalarınız sayesinde tekrar başladım. Çalışmalarınızı forumda görebilmeyi çok isterim.

alikaras

Yeni Üye
4 Eyl 2010
8
7
yaşınızı bilmiyorum ama ALLAH razı olsun diyorum ne desek bilmemki bu yaştan sonra......elinize sağlık gerçekten dualarımızdasınız ...dünya zaten ilginç her istek olmuyo ...olursa memnun oluruz ..ALLAHA emanet ol daltas kardeşim ve bütün dostlarımız hepiizden ALLAH razı olsun..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,511
Diğer paylaşımları yapan arkadaşların da sizin de emeklerinizi ödeyemeyiz. Ancak ben kendi adıma şunu söyleyebilirim; BEn sizink paylaştıklarınızı eksiksiksiz olarak arşivliyorum. Bunun bir nednei kaliteyse de diğe rbir nednei sizin bu seriyi taamam edeceğinize olan inancımdır. Kararınızı yeniden gözden geçirmenizi dilerim.