Tex Renkli Maceralar Serisi : 399 Yanık Mektup

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,655
137,418
Tex Renkli Maceralar Serisi : 399 Yanık Mektup

file

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 114

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Türkiye'de ilk defa ve renkli olarak tarafımdan yayınlanmaktadır.

Sağanak Bitti. Güneş açtı!!!

İYİ EĞLENCELER!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,439
hiçbiryerde :)
Bir ucunu yakıp üç günde gönderdiğiniz
33 mektuptan sonuncusuyla birlikte
sunumunuz, verdiğiniz emeğinizin,
yaşadığınız maceraların ipuçlarını içeriyor...
Bizim için çok güzel geçen üç gün bu sayıyla taçlanıyor...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Asker mektuplarında kenarını yakmak adeti vardı, hasretinden yanıyorum anlamına gelirdi. Bu yanık mektup macerası ve maceranın tanıtım yazısıyla ve eski foruma vefa vedasıyal çok duygulu olmuş.
O kadar çok yağmur yağdıki güneş açmalıydı. Şu sıcak günlerde kırkikindi yağmurlarını çabucak bekliyoruz. Yaz demek çizgiroman okumak demekti çocukluğumda sayenizde bunu yeniden yaşıyor olacağız.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Emeklerinizin her dakikası için teşekkür ediyorum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarla...

bayrakzaf.gif

lion35

Aktif Üye
26 Mar 2009
463
2,182
İzmir
Sağolasın daltas 3 günlük teks sağanağıyla gözümüzü,gönlümüzü serinlettin bu sıcak günlerde,herkesinde gönlünü fethettin emeklerin için çok teşekkürler.:31::31::31:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Dile kolay, birbuçuk sene içerisinde 110 sayıyı tercüme etmek, redakte etmek, balonlamak, düzenlemek, ilk ve son sayfalarını ayarlamak, kapaklarını hazırlamak ... saymaktan yoruldum. Çok ciddi emek isteyen bir iş. Bu emeğe kuru bir teşekkür az gelir, ancak kelime dağarcığım da yetmiyor. Sağolun, eksik olmayın, emeğinize, gönlünüze sağlık.
Sağanak şimdilik bitmiş olsun, devamının geleceğine eminiz. Bunca emek ve yorgunluğun ardından iyi bir istirahat hakkınız ustadım, sağolun varolun.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,164
4,976
Yoğun bir emek vererek bizlere sunduğunuz her "Tex" için teşekkürler, TEŞEKKÜRLER.
Yetmez ama...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Evet bu sayıyla 1970 sonrası Türkiye'de yayınlanmamış,eksik sayfalı,karman çorman,
ipe sapa gelmez tercümeli ne kadar Teks varsa hepsi Daltas sayesinde-üstelik çoğu
renkli olarak-arşivimizde yerlerini aldılar.
Daltas, Ceylan,Alfa,Galaksi,Doğan Egmont ve daha yazmama gerek olmayan yayınevlerinin ticari kaygılarla yapamadıklarını tek başına başardı.Teks'i yerinden okudu,
ve bizlerle paylaştı.
Artık benim gibi Teks sevdalılarına düşen teferruatla uğraşmak.Yani konu açmak,
karakterleri,maceraları irdelemek.Daltas, özveri ile bu Teks paylaşımlarını yaptı ve
teferruatı da bizlere bıraktı.Hiç bir paylaşımına sunum,yorum,macera tannıtımı yazmamasını ben böyle algılıyorum.
Ben önümüzdeki ay 60 yaşına gireceğim.Daha kaç yıl yaşayacağımı bilemem.Ne kadar mesudum ki Teks'i ilk sayısından 591.sayısına kadar okudum.Büyük kısmına henüz Daltas'ın eli değmedi.Allah üstada sağlık ve uzun ömür versin ve bu kalan 500
küsur sayıyı da paylaşabilsin.
Bu saydığım 500 sayı da 186'lık,69'luk,Alfa,Galaksi,Egmont,Aksoy olarak forumumuzda mevcut.Onları indirip okuyabilirsiniz.
Ne mutlu bize ki Çizgi Diyarı var,Daltas var!

a

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Bu güzel ve sabırlı çalışmalar için Daltas arkadaşımızın hakkını ödeyemeyiz.Allah ondan razı olsun.Bizi gerçekten ihya etti.Kendisine sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.Saygılarımla

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Emeğiniz ve güzel çalışmalarınızın hakkı hiçbir zaman ödenemez.Size gerçekten çok minnettarız.Allah sizin sağlığınızı hiç bozmasın ve bu güzellikleri bize hep yaşatınız.Saygılarımla.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
991
Sağanak bitti ama hayatımda gördüğüm en güzel sağanaklardan biriydi.Paylaşımlarınızın arkasındaki yüce gönüllü insana teşekkür ediyorum.Değerli zamanınızı,bizim gibi Teks hayranlarını mutlu etmek için harcadınız. Size selam,sevgi ve saygılarımı sunuyor,içtenlikle teşekkür ediyorum

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,093
Tüm paylaşımlar tam arşivlik ve kolleksiyonluk.
Eline sağlık,teşekkür ederim.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,561
Karagümrük
Hiç bir yerde bulamayacağımız bu güzide kitapları bizlerle paylaşarak, defalarca yaşattığınız mutluluklar için gönülden teşekkürlerimi sunuyorum üstadım... İnşallah, Tex ile ilgili planladığınız tüm projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,446
Baştan beri hepsini heyecanla okuyorum. Çok teşekkür ederim, sağolun varolun.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,704
Tuşlara basarak teşekkür ediyoruz ama emeğinizin karşılığı bu değil.
Gönlünüze sağlık.Ahde vafa örneği olarak 399.sayıyı önce forumda yayınlamışsınız.
İkisinin arasındaki fark bence forum zümre, diyar KİTLE. Anlamsız fark V.I.P

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Her şeyden önce bir azim, ben bunu yapacağım ama ilk önce kendim için diyerek yola çıkan bir arakadaşımız, kendi yaptığı, uğraştığı, emek verdiği Tex renkli serisini bizlerle paylaştığı için kelimelerle ifade edilemeyecek teşekkürü hak etmiştir ve etmeye devam edecektir.

Bir sürü yayınevinin bile düşünmediği bir olayı tek başına başarabilmek bence Çizgi Roman için bir değişimdir. Arşivimi alırken arşiv ismim Dalls Tex Renkli Serisi olarak kaydettim ve kaydetmeyede devam ediyorum edeceğimde. Tek bir kişi 600 serilik bir Çizgi Romana imza atabiliyorsa bu forumda çok daha çok daha fazla Türkiye de yazılmamış görülmemiş eksik kalmış bir sürü çizgi romanı hep beraber yapabiliriz, düzeltebiliriz manasını çıkartıyorum tek bir arakadaşın azminden dolayı.

Her şey için her Tex macerası için binlerce kez teşekkürler. Lütfen azminizden gram eksiltmeyinki bizlerde sizden kuvvet alarak ülkemizdeki çizgi romanlara biraz daha katkımız fazlalaşsın.

Saygılarımla.