Tex Renkli Maceralar Serisi - Linkleri Kilitli Sayılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Tex Renkli Maceralar Serisi- Linkleri Kilitli Sayılar

Forumun genel bir kuralı gereğince yeni yayınlanan kitaplarla ilgili tarama en az 2 yıl yayınlanmamaktadır.
Bu kurala uygun olarak yayınlamış bazı linkler daha önce kilitlenmişti.

KİLİTLİ HİÇBİR SAYI YOKTUR!!!

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Sizi yeniden aramızda görmek çok sevindirdi beni.
Harika projenizin devamını takip ediyor olabilmek
gerçekten büyük mutluluk.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Hoş geldiniz sayın daltas

Teks Teks diye atan kalplere şifalı masajlarınızın devam etmesine sevindim

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Daltas Texleri yetim kalmıştı. Tekrar hoş geldiniz.heyecan yeni maceralarını bekliyoruz. Selam ve Sevgilerle

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,787
sevgili daltas senin gibi degerli bir paylasimciyi tekrardan aramizda görmek beni cok memnun etti :D güzel paylasimlarinin devamini merakla ve heyecanla bekliyoruz :D tekrardan hosgeldin...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Değerli Tex Severler,

Forum yönetiminin şahsıma büyük bir değer vererek adıma ayrı bir alt forumu Teks başlığı altında açması uygulamayı düşündüğüm yayın proğramını ciddi şekilde etkileyecektir. Böyle bir tutum asla karşılıksız bırakılamaz! Kendilerine müteşekkirim.

Tex Renkli Maceralar Serisinde daha önce yayınladığım kitapların tamamına yakınının linkleri şu anda boştur. Bununla birlikte kendi çalışma proğramıma bağlı olarak, bu linkler, en son versiyon mükemmele yakın hale getirilmiş sayılar ilgili dağıtım sitelerine yüklendikçe doldurulacak ve siz Tex Severlere tarafımdan duyurulacaktır.

Bundan sonra yapacağınız yorumlarınızı hemen yukarıda yer alan "daltas" alt forumunda ilgili bölümlere bekliyorum.

"BÜTÜN LİNKLER FAALDİR!!!"

Son düzenleme:

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
tekrar aramıza hoş geldin kardeşim. iyiki varsınız.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Daltas,sizi yeniden burada aramızda görmek güzel.Hoşgeldiniz.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sayın Daltas sizi tekrar aramızda görmekten mutlu olduk.
Senin çalışmalarını özlemiştik.
Aramıza tekrar hoşgeldin.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Bir Teks okuyucusu olarak sizi yeniden görmek çok güzel,yaptığınız ve yapacağınız çalışmalar için teşekkürler

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Sevgili Texseverler,

Bu konunun yayın tarihi her ne kadar 21.07.2012 gibi görünüyorsa da, sözü edilen tarihte linkleri kilitli sayıları, değil yayınlamak, onların neredeyse tamamına yakın kısmını daha hazırlamamıştım bile. İlk yayınlandığında bu konu başlığı da, buradaki konu da çok farklı bir maksat içindi. Sonra başlık değişti ve konu "Linkleri Kilitli Sayılar" yapıldı...

Gelelim linkleri kilitli sayılara, benim parmak hesabıma göre, kural gereği olan iki yıllık süre dolmadı... Yalnızca bir sayı için süre iki yıl olmuş gibi görünebilir, "ama o seride yer alan dört kitabın linklerinin açılması bir daha mümkün görülmemektedir." Üzgünüm...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,198
Kendi Koltuğunda
Üstadım bu kadar millet sana dil döktü tabiri caizse yalvardı yakardı.Bu yalvarmalara bu içten dil dökmelere nasıl dayanacaksın şaşarım.Bu forumdaki insanların bu kadar çırpınmasına taş bile çatlar...
nitekim son noktayı vurmuşsun ama...
İçimizde bir şeyler kaldı..
Boğazımıza bir şeyler takıldı..Yutkunmaya başlayarak bir öğrencinin elinde olan karnenin sınıfta kaldığını öğrenmek gibi oldu..
Bizde şu an çok üzgünüz.
Çünkü oyuncağımız elimizden alındı..

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Sayın Beymeklikli 18,

Sondan başa doğru gelelim.
Ben noel baba falan değilim ve dağıttığım oyuncakları kimsenin elinden almadım. Yayınladığım kitaplar en azından birkaç yıl linkleri açık olarak kaldı. Linkleri kapatmaya da daha dün başlamadım, en azından iki yıl önce bu olay başladı ve istemesem bile, kurallar gereği sürecek...

Paylaşma konusuna gelince...

Bu forumda, paylaşım gönüllülük esasına dayanmaktadır. Her zaman için güzel şeylerin bir sonu vardır ve daima da olacaktır.

Benim sağlık durumumu ya da karşılaştığım ve içinde yaşamak zorunda olduğum sorunları kimseyle paylaşmak gibi bir niyetim olmadığından, %100 faal olduğumu ve geçmişte olduğu gibi yerine göre haftada 2 kitap biteren ve günde 10-15 kitap paylaşan biri olarak kalabileceğimi size kim söyledi?

Son bir konu, kimseyi yayınladığım kitapları beğenmeye ya da lehinde yazı yazmaya zorladığımı sanmıyorum. Benim tek kızdığım konu, haksız yere hakarete uğramamdır. Bu hakaretler geçmişte olmuş, hâlâ aynı şekilde çaktırmadan hakaret edilmeye devam edilmektedir. Çok aleni olanlara karşı tepki göstermem kadar normal bir şey olamaz. Ayrıca kimse de alamadığı bir kitabı beğenmek zorunda değildir, isterse "unlike" düğmesine basabilir.

Son düzenleme:

cix2005

Yeni Üye
5 Ara 2012
15
5
neyse yapıcak bişey yok beklicez. Bayram dolayısıile belki açılır. Takip etmeye devam.

Son düzenleme:

cix2005

Yeni Üye
5 Ara 2012
15
5
Yanlız ben bişeyi merak ediyorum.
Tex Renkli Maceralar Serisi :177 - 226
Tex Renkli Maceralar Serisi: Renkli Altı Aylık 1 - 4

Bu sayılar hangi yayınevinden çıktı. yani oğlak yayıncılıktan çıkmadı die biliyorum. başka basan yayınevimi oldu bu sayıları? yok yani bilmediğim için soruyorum.
bari 2 yıl bekliyoruzda, neyi bekliyoruz onu bari bilelim...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Söz konusu kitaplar "Çizgi Düşler- Özer Sahaf tarafından yayınlandı ve yayına devam ediliyor.

Yayınevinin internet sitesi yenilendiği için kapalı. Ama -pek güncel olmasa da- gerek bizim forumdan ve gerekse internet üzerinden kitap satışı yapan kurumlarda neler yayınlandığı takip edilebilir. Örnekler:

Özer Sahaf ve Yayıncılık - Çizgi Roman Diyarı

cix2005

Yeni Üye
5 Ara 2012
15
5
Söz konusu kitaplar "Çizgi Düşler- Özer Sahaf tarafından yayınlandı ve yayına devam ediliyor.

Yayınevinin internet sitesi yenilendiği için kapalı. Ama -pek güncel olmasa da- gerek bizim forumdan ve gerekse internet üzerinden kitap satışı yapan kurumlarda neler yayınlandığı takip edilebilir. Örnekler:

Özer Sahaf ve Yayıncılık - Çizgi Roman Diyarı

bilgilendirdiğin için sağol abi. yapçak bişey yok o zamn.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,003
tex renkli maceralar serisi- linkleri kilitli sayılar

2h7nxpl.jpg

forumun genel bir kuralı gereğince yeni yayınlanan kitaplarla ilgili tarama en az 2 yıl yayınlanmamaktadır.
Bu kurala uygun olarak yayınlamış bazı linkler daha önce kilitlenmişti.

kilitli sayilarin linkleri 01 ocak 2017'de açilacaktir!!!

tarih 11 ocak 2017 linkler hala açilmadi. Sabirla bekliyoruz.

akayhoca

Yeni Üye
16 Kas 2010
34
25
Hafızam beni yanıltmıyorsa ilk teksi Ceylan yayınlarından çıkan kinova dergisinin içinde ek olarak 1958 yılında okumuştum.Aradan 60 yıldan fazla bir zaman geçmiş.Hala okuyorum.Ama bunda Çizgi Roman ekibinin önemli ve büyük rolü var.
Kendilerine bu nedenle sonsuz teşekkürlerimi sunmama izinlerini istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...