Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 345 Katilin İni

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,655
137,402
Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 345 Katilin İni

345-Color.jpg

Orjinal İtalyanca tarama "a.d.n." rumuzlu Tex sever tarafından yapılmıştır. Tercüme ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce yine tarafımdan "başka" bir forumda aynı isim altında ve kapalı linkle yayınlanmıştır.

Bu sayı ve macera Türkiye'de daha önce hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

Milliyet Çocuk ile Galaksi Yayınları arasında yeralır.

Tex Severler için aralarda unutulmuş ve hiç yayınlanmamış, sevenleri için tam bir Roller Coaster tadında 410 sayfalık ve dört sayılık bir Kanada macerası. Tercüme ve balonlama için umduğumun çok üzerinde zaman harcamış olmama rağmen, özellikle tercüme yaparken diğer hiçbir macerada olmadığı kadar keyif aldım.

Galaksi Yayınlarının ilk sayısındaki ZHENDA macerasının baş kısmında yer alan 40 sayfalık hiç yayınlanmamış bölüm "Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 346 Kuzeyli Avcılar" sayısının son bölümünde yeralacaktır...

Maceranın üçüncü kitabı...

İYİ EĞLENCELER!...

http://www.cizgidiyari.com/forum/daltas/70305-tex-renkli-maceralar-serisi-345-katilin-ini.html

Çok Yakında; Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 346 Kuzeyli Avcılar

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,632
günaydın , sabah sabah tex beni karşıladı ne güzel. Daltas çok teşekkürler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,876
NeverLand
Favori maceralarımdan birisi olan Zhenda macerasının başlangıç bölümünü okuyabilmek harika olacak. Çevirinin zorluğu ancak finalde alınan hazla telafi edilebilir zaten. Sabrınız ve özveriniz için ne kadar teşekkür etsek az.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
253
458
Ankara
sabah gelince daltas ne yüklemiş bakıyım diye siteyi tıklıyorum ve ceeee yeni bir harika karşımda, bak gardaşım daltas, ben feci alıştım, zannedersem benim gibi bir çok kişide alıştı, alışmış gudurmuştan betermiş, bu işi tavsatırsan külahları değişirik. sen çalışmalara hız ver ve bizi alışkanlıklarımızdan etme, bozuşuruk ona göre.... hani ben önceden uyurayımda, sonra bilmiyordum, duymadıydım, araba yattı, çamura battı filan olmasın....

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Ne yazık ki şu an indiremiyorum
gündüz mediafire çalışmıyor,
zaten hiç boş kalmadan sürekli
iş yapıyoruz;
akşam ev işleri bitmiyor,
gece kendime ayırabileceğim bir saat kalıyor kalmıyor,
o saatte de yükleme mi yapayım,
düzenleme mi,
tarama mı yoksa
kitap okuyayım mı bilemiyorum...:(
neyse bu kadar ağlama yeter...
Bu nedenle biliyorum ve şunu söyleyebilirim ki,
tarama,çeviri,balonlama ve paylaşım yapan
arkadaşların hakkı ödenmez...
Ayrıca bazen unuttuğumuz kişiler var:
Forumu sürekli kontrol eden,
derleyip toparlayan,
herkesin imdadına yetişen
zamanını bunlara harcayan
yönetici arkadaşlarımızın da
vallahi hakkı ödenmez...
Hepinizin ellerinize sağlık,
gönülden teşekkürler arkadaşlar..

:66::59:
:88::89:

12 Şub 2010
15,006
543,712
Dinamit lokumu macera

Dinamit gibi heyecan patlaması, lokum tadında serüven
Kanada'da geçen en güzel Teks maceralarından birisi
daltas sayesinde
Teşekkürler, emeğe saygılar.

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,395
Her güne bir keyif promosyonları gibi oldu bu iş.. sabah kalkıp sanki önceden ayıtmışımki gibi bir rahatlıkla sevgili daltasın büyük nezaket gösterip kapımıza kadar bıraktıgı bu güzelim teksleri alıyorum.. hangi paşa da var bendeki keyif.. allah razı olsun diyorum dostum ..iyiki varsın

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hakikaten muhteşem bir emek.Ama bu emeğin karşılığı diğer o bazılarını imtiyazlı ilan eden forumlarda verilen payelerle değil burada samimi bir teşekkürle alınır.Bilmiyorum bizim için durum bu.Ellerine sağlık.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Çalışmalarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.Sanırım siz olmasaydınız bu sayıları görme şansımız olmayacaktı.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Akademisyen titizliği ile
sıralı ve hiç bir yerde olmayan
özgün paylaşımlar..
Üstelik Teks..
Rüya gibi..
Umarım uzun sürer bu rüya ..
Verilen emek için,
güzel yürek için teşekkür ederim..
Saygılarımla..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sevgili Daltas emsalsiz emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız...