Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 344 Kızıl Nehrin Şelalesi

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,650
Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 344 Kızıl Nehrin Şelalesi

344-Color.jpg

Orjinal İtalyanca tarama "a.d.n." rumuzlu Tex sever tarafından yapılmıştır. Tercüme ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Damn! Herhalde bu kadar kötü bir font seçimim olamazdı!... Renklisini yayınlarken çok daha güzel bir fontla yayınlamaya söz veriyorum!... İnşallah, renkli İtalyancası yayınlanınca!...

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce yine tarafımdan "başka" bir forumda aynı isim altında ve kapalı linkle yayınlanmıştır.

Bu sayı ve macera Türkiye'de daha önce hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

Milliyet Çocuk ile Galaksi Yayınları arasında yeralır.

Tex Severler için aralarda unutulmuş ve hiç yayınlanmamış sevenlerİ için tam bir Roller Coaster tadında 410 sayfalık ve dört sayılık bir Kanada macerası. Tercüme ve balonlama için umduğumun çok üzerinde zaman harcamış olmama rağmen, özellikle tercüme yaparken diğer hiçbir macerada olmadığı kadar keyif aldım.

Galaksi Yayınlarının ilk sayısındaki ZHENDA macerasının baş kısmında yer alan 40 sayfalık hiç yayınlanmamış bölüm "Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi No:346 Kuzeyli Avcılar" sayısının son bölümünde yeralacaktır...

Maceranın ikinci kitabı...

İYİ EĞLENCELER!...

http://www.cizgidiyari.com/forum/da...ceralar-serisi-344-kizil-nehrin-selalesi.html

Çok Yakında; Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 345 Katilin İni

Son düzenleme:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bence( biraz ayrımcılıkta sayılabilir) Teks bir yana diğer hepsi bir yana diyebilirim.Böyle paylaşımları görünce sevincimden ne diyeceğimi şaşırıyorum.Teşekkürler sayın Daltas renk kattınız foruma.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
İkinci teşekkürü etme fırsatı bulduğum için kendimi mes'ûd ve bahtiyâr addediyorum.

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
Harika paylaşımlar, iyiki varsınız. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Harika paylaşımınız için
gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum.
Sizin paylaşımlarınızı "Daltas" adını verdiğim ayrı bir dosya içinde arşivliyorum.
Emekleriniz,
vefakarlığınız
ve de fedakarlığınız,
yıllar geçse de bu dosyada yaşayacak
ve unutulmayacak.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Muhteşem işler yapıyorsun dostum. Çoğumuzun ulşamayacağı, ulaşsa da okuyup anlayamayacağı eserleri Türk çizgi romanseverlerine kazandırıyorsun. Teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Deminden beri düşünüyorum. Böyle muhteşem bir paylaşıma ne yazıyım diye. Ne yazsam karşılığı olamayacak ama elimden gelen gönülden teşekkür etmek.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Teşekkür ederim.
Benim için bu iki kelime yeterli..
Bu duyguyu anlatmanın en kısa yolu..
Minnet ve saygıyı..
Bu nedenle "teşekkür ederim."
Sevgilerimle..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Sevgili daltas kelimelerin bittigi yerdeyiz.. teşekkür duygularımızı kelimelerle ifade edemesekde emin ol minnettarız yaptıgın işlere.. :88: kardeşim :)

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Daltas kardeşim,ansiklopedik bir bilgi eşliğinde,yine mükemmel bir Teks yine önceden yayınlanmamış.
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim,emeğiniz için paylaştığınız için sevgiler ve saygılar.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Bence( biraz ayrımcılıkta sayılabilir) Teks bir yana diğer hepsi bir yana diyebilirim.Böyle paylaşımları görünce sevincimden ne diyeceğimi şaşırıyorum.Teşekkürler sayın Daltas renk kattınız foruma.

Bazı ayrımcılıklar(Teks'i sevmek gibi) bence pozitif ayrımcılıktır ve her zaman desteklenmelidir.Dostlarımızın ellerine sağlık...

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
461
956
Sevgili Daltas süpersin.Yayımlanmayan daha bir sürü Tex oluğunu ve bunları yayınlamanın yıllar süreceğini okuyunca kulaklarıma inanamadım.Allah sağlık versinde sana yayımlamak,bizlerede okumak nasip etsin.Emeklerine sağlık,çok teşekkürler.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Paylaşım bir erdemdir. Ama burada paylaşımdan fazlası var...

Her şey için teşekkürler daltas...

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Ne güzel şeyler yüklemişsin eline sağlık, gönül dolusu teşekkürler...