Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 339 Kızıl Şeytanlar

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,491
Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 339 Kızıl Şeytanlar

339-Color.jpg

BURNUNUZA KONAN BİR SİNEK OLURSA ONA DANS ETMEYİ ÖĞRETEBİLİRSİNİZ!!! KIT CARSON'DAN ÖZEL BİR DERS!

Orjinal İtalyanca tarama "a.d.n." rumuzlu Tex sever tarafından yapılmıştır. Tercüme ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce yine tarafımdan "başka" bir forumda aynı isim altında ve kapalı linkle yayınlanmıştır.

Bu sayı ve macera Türkiye'de daha önce hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır. Sadece Texseverler için değil aynı zamanda Western aşıkları için süper bir macera!!!

Alfa Yayınları ile Milliyet Çocuk dergisinin verdiği maceralar arasında yeralır!...

Macera bütün hızıyla devam ediyor!...

http://www.cizgidiyari.com/forum/daltas/64196-tex-renkli-maceralar-serisi-339-kizil-seytanlar.html

Macera sonu yarın; Tex Türkiye'de Yayınlanmamış Maceralar Serisi : 340 Kapan

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sevgili "daltas",
bu harika paylaşımınız ve emekleriniz için
size ve her ne kadar haberdar olmayacak da olsa
"acqua della notte" rumuzlu Tex severe
teşekkür ediyorum.
Engin gönlünüzden dolayı da tebriklerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,469
Sevgili kardeşim günaydın.
Sabah sabah güzel bir paylaşımınızı görmek büyük bir keyif,çok teşekkür ederim,sevgi ve saygılar.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Çok teşekkür ederim Dostum.Büyük emek isteyen bir paylaşım.Ellerin dert görmesin.Ama karşılatığım bir sorunu sizinlede paylaşmak belki sorunumu çözebilir.İkidir, ceviri yapılan ÇRlarda biri bu cevirsi yapılan Teks diğeride Cengizgül'ün Mister Nosu; okumak için Gonvisor ile açtığımda birkaç sayfa açıldıktan sonra diğer sayfalar görüntülenmiyor ve "input image number is not valid" diye bir uyarı çıkıyor.Bu konudaki Teks CDisplay ile okunabiliyor ama Mister NO'yu okuyabilmek için rardan dosyayı çıkarıp resimleri tek tek okumam gerekti.Bu ve benzer sorunları yaşayan ve/veya çözümünü bilen dostlar yardımcı olursa sevinirim.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,491
Cevabı bilmediğim için üzgünüm! Sadece CDisplay kullanıyorum veya PDF' ye çevirip arşivliyorum!...

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
253
458
Ankara
daltas dostum ellerine, kollarına, gözlerine sağlık.

sinbad dostum cddisplay da böyle durumlarda ben dosyanın cbr uzantısını rar yapıp, win rar programı ile klasöre çıkartıyorum ve yeniden rarlayıp, uzantıyı cbr haline yeniden getiriyorum. çoğunlukla böyle durumlar iki defa klasör içine alınmada veya klasör adında türkçe karakterler kullanılmasında ortaya çıkıyor. böyle şeyler varsa düzeltirsen, yeniden rar layınca düzeliyor

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bu kadar emek,
gerçek sevgi ya da yoğun tutku ie anlatılabilir..
Birde böylesine konuya hakim olmak..
Keşke bende bilebilsem..
Çok özel bu paylaşımlar için
Teşekkürler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Çok güzel paylaşımları arka arkaya imza atıyorsun...
Hiç bir yerde bulunamayacak güzel kitaplar...
Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Çok teşekkür ederim dostum,güzel paylaşımlara imza atıyorsunuz.İyiki burada varsınız.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Ne kadar güzel görünüyor,çok teşekkür ederim bu güzel paylaşım için :)