Tex Yarım Bırakılmış Maceralar Serisi No:307 Korku Günü

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,648
Tex Yarım Bırakılmış Maceralar Serisi No:307 Korku Günü

307-Color.jpg

Ceylan Yayınları Yeni Teks 69 lık seri no: 66-69 da yeralan ve yarım bırakılan CORPUS CRISTI CİNAYETİ isimli maceranın son bölümü...

"Başka" bir forumda daha önce yayınladığım İlk versiyonun aynısı.

http://www.cizgidiyari.com/forum/daltas/70300-tex-renkli-maceralar-serisi-307-korku-gunu.html

Bugünlük Bu kadar İyi Eğlenceler

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,773
Corpus Cristi Cinayeti isimli maceranın daha önce Türkiye'de yayınlanmamış olan bu bölümünde tanışmış olduğumuz General Velasco, Teks AD/DE yayınlarındaki bir Teks macerasında da karşımıza çıkıyor.

Daltas'ın bu paylaşımı sayesinde o macerada yabancı kaldığımız konular da aydınlanmış oluyor.

Yayınevlerinin ciddiyetten uzak yayın politikaları yüzünden ilgiyle okuduğumuz ÇR lardaki boşluka kalan bir çok sorunun cevap bulması ve daha keyifli olmasında çizgi roman sitelerinin çok önemli işlevleri olduğu iyice anlaşılmış oluyor.

Çizgi romanı sadece " iş " olarak görenler ile " gönül vermiş " olanlar arasındaki farkı anlamak için
özellikle son zamanlarda çeviri - balonlamacı arkadaşların çabalarına bakmak yeterli olacaktır.

Burada tek tek adlarını saymaya kalksam, büyük bir günlük gazetenin yazar-muhabir kadrosu sayısından fazla olduğu görülecektir. Forumun çeviri balonlama kısmına bakınca eserleri ve yaptıkları işler orada duruyor.

Hepsine minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Daltas, tek başına bir yayınevi gibi en gözde kahramanlarımızdan Teks'e Türkiye'de yapılan ayıpları telafi ediyor.

Teşekkürler, saygılar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146
Eline sağlık dostum...
Emek ve paylaşımların,özellikle teks'ler fazlasıyla teşekkürü hak ediyor,sağol...
Teşekkür ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
ceylan 70 diyebileceğimiz sayı anladığım kadarıyla. ama kapak tarzı ceylanı tutmuyordu. bende bir kapak yapayım dedim, bi türlü büyük boyutlu yükleyemedim, var bir arıza çözemedim . yeni sayı için teşekkürler. özellikle açıklamalar güzel, yoksa ne neyin nesi hiç bir şey anlaşılmazdı. gayet net . ellerine sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Daltas kardeşim,hiç hesapta yokken gelen bu sürpriz için çok teşekkür ederim,ayrıca açıklamalar için de sağolun varolun,en iyi akşamlar dilerim hoşçakalın.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
254
459
Ankara
yeter yav 3 gündür teşekkür etmekten yoruldum, daltas yükleme yapmaktan yorulmadı. sagolasın gardaşım, bir numarasın

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,617
hiçbiryerde :)
burada çizgi roman araştırmacısı,bulucusu,
taramacısı ve paylaşımcısı olduğunuz için sizi kutluyorum
ve şövalye ilan ediyorum :)
tek başına bir ekip!
elinize sağlık;nefis bir giriş ve devamı da muhteşem,
bizim havada dağılan sözcüklerimiz, yapılan işler karşısında
hafif kalır doğal olarak...
teşekkürler....:)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Sevgili "daltas",
paylaşım yapmadınız,
adeta bir destan yazdınız.
Gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Gerçekten çok işe yarar bir tarama olmuş bu sevgili daltaş..Degerli albay dostumuzun işciligide bu işe tam KAPAK olmuş..her ikinizinde ellerine saglık..sagolun :)

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
ilğinç bir sayı merakla indiriyor ve emeklerine saygılar sunuyorum, eline sağlık...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
yazılanları okuyunca cehaletim belgelendi.:)sayenizde edindiğim bilgiler beni çok mutlu etti dostlarım.hürmetler,sevgiler hepinize.:)