Tex Renkli Maceralar Serisi: 178 İntikam Süvarileri

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,631
Tex Renkli Maceralar Serisi : 178 İntikam Süvarileri

20iutlu.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 114

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayıda yer alan maceranın ilk 28 sayfası daha önce Türkiye'de hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

Teks Ceylan yayınları 186'lık seri 20, 21 ve 22nci sayılar ile Teks Ceylan Yayınları 69'luk seri 14 ve 15 nci sayılarda
Kara Kafalılar ismi altında iki defa yarım yamalak başı olmayan (ilk 130 sayfası hiç yayınlanmayan ve kalanı karmakarışık edilen)
Çöl Hayaletleri macerası. Osmanlı İmparatorluğu zamanında - 19YY sonlarına doğru- ABD'ye satılan develerle başlayan bir macera!

Maceranın ikinci kitabı...

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
28 Nisan gününü bir kenara not almak lazım..
Güzel bir gün oldu..
Kendi adıma ben çok sevindim..
Bir çizgiromansever olarak mutlu oldum..
Beni mutlu edenlerde mutlu olsun..
Renkli ve hiç bir yerde yok..
Verilen büyük emek karşısında saygı ile teşekkür ediyorum.
Hakkınızı helal ediniz.
Saygılarımla..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,595
hiçbiryerde :)
ay ay ayy!
(ispanyolca şaşırma ünlemi yaptım :) )
teks yağdıran güzel yüreklere
çok çok teşekkürler...
söz verdiğiniz gibi
mağrur,karizmatik,bomba gibi
devam ediyorsunuz...:)

:59::66:

mizahicizgi

Aktif Üye
26 Eyl 2010
403
936
Muhteşem macera ve bizlere dayatılan eksik maceraları tam ve
üstelik renkli paylaşımların için çok teşekkür ederim Daltas.

gizliozne

Yeni Üye
21 Haz 2010
125
45
İlkini (178. sayı) indirip şöyle bir baktım. (Okumak için biraz daha beklemek istiyorum, tıpkı şekerini yavaş yavaş yiyen çoklar gibi) Gerçekten de pırıl pırıl. Bu muhteşem hazineyi bize kazandırdığın için en derin teşekkürlerimi sunarım.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,474
Değerli Daltas kardeşim aynen Sandokan kardeşim gibi ben de daha ilk kitabı okumadan ikincisini görmenin mutluluğunu yaşıyorum,geceyi bir çizgiroman bayramına çevirdiniz,sizin de tüm günleriniz bayram günlerine dönsün inşaallah.
Sevgili kardeşim sevgiler,saygılar ve çok çok teşekkürler ederim,hoşçakalın,sağlıcakla kalın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,174
Harika paylaşımlarınıza ara vermeden devam etmenizden dolayı
tüm "Teks" severlerin son derece memnun olduğu kanaatindeyim.
Engin gönlünüzden dolayı sizi tebrik ediyor,
harika paylaşımınız
ve yadsınamaz emeklerinizden dolayı da
kalbi teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Gece gece bize yaşattıgınız bu keyif için ne kadar teşekkür etsek az gelir..bütün teks severler için bayram havasında geçti bugün..sayenizde tabiki.sonsuz teşekkür ediyor iyi geceler diliyorum..sagolun..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sevgili daltas,

Tex'lere çok değişik ve güzel bir hava kattınız.

Yaptığınız katkıyı ödemez ama, en içten teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Allah razı olsun kardeşim,ilginin büyük olacağı gün gibi belliydi aziz kardeşim:) Emeklerin için çok teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,755
Deliler Köyünün abonesiydim
Akıllanıyor muyum ne:)
Hayır, hayır ne akıllanması, kıllanması? Zamanı değil!
İyice dellenmenin zamanı şimdi
Teks, Teks basaraktan, bade süzerekten, daltas izleyerekten
Gel canım, gel aman

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,517
Sevgili Daltas alicenaplığınız ve paylaşıma devam dediğiniz için teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,105
İstanbul
Şunu çok rahatlıkla görebiliyorum ki benim gibi Teks severler her gün bilgisayarlarını açtığında önce bu seriyi arayacaklar, yeni bir paylaşım gördüklerinde ise bayram çocukları gibi mutlu olup sevinecekler.
Bu mutluluğu bize yaşattığın için teşekkürler.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Daltas emeklerini candan kutluyor bu başarılarının devamını yürekten kutluyorum, iyiki varsın...

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,631
Bütün kitap baştan sona elden geçirilmiş, sayfa düzeni ve fontlar standart bir forma uydurularak yenilenmiştir. Resim kalitesi belli bir düzeyin üzerinde tutulduğundan dosya boyutu büyüktür. Ayrıca bütün diyaloglar elden geçirilmiş, ifadeler daha düzgün, akıcı ve görünürde hatasız hale getirilmiştir. Hala hata varsa da affola...

Bundan sonra bu dosyada tarafımdan yenileme işlemi yapılmayacaktır. Bu son haliyle link yenilenmiş olup gerçek arşivlerinizdeki yerini artık alabilir.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Ben eskileri çöpe atıyor, son hali ile arşivime katıyorum..
Verilen emek için çok teşekkür ederim.
Saygılar.

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,788
cizgi roman okumaya teksas tommiks ile baslamistim bundan dolayi onlar her zaman benim icin ön plandaydi yani favorimdiler :) paylasmis oldugun renkli tekslerden birini indirip okuyunca cok hosuma gitti :D o gün bu gün teks te sayende en sevdiklerimin arasinda yer aldi :) emeklerine cok tesekkürler daltas kardesim...

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
51
renkli tex paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler.ellerinize yüreğinize sağlık Üstat.