Tex 728 Manuela Montoya İçin Bir Colt

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Tex 728 Manuela Montoya İçin Bir Colt

l1ag8td1334et8k5g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar bir kaç kez anlatıldığı, Tex'in bir heyecan, hareket ve gizem
çizgi romanı olduğunun unutulduğu, çeviri ve balonlamacıları yaptığı işten bezdiren, okuyucuları çocuk
ve kıt zekâlı kişiler konumuna koyan bir Boselli macerası daha. Yalnızca bu değil, birkaç yerde yapılan
plan ya da konuşulan konuyla, yapılan uygulamanın aynı olmadığını dikkatli okuyucular farkedecektir.
Bir halk deyimi vardır "Çok gezinen tavuk bokuna basar!" Boselli de her şeyi anlatayım derken tavuk
konumuna düşmüş. Okurken sizlere sabırlar dilerim.

Önceki Yayın Durumu:

Bu kitap henüz hiçbir yayınevi tarafından yayınlanmamıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Teşekkür ederim Sayın Daltas! Sağlıcakla kal...

Son düzenleme:

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,104
6,462
Değerli daltas üstat,
Paylaşımlarınız, değerli tex55'in dediği gibi, "oksijen çadırı" misali hem Tex yayınlarını hem de Tex'siz duramayan biz Tex bağımlılarını hayatta tutuyor.
Emek ve paylaşımlarınız için minnettarım. Elleriniz dert görmesin...

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
170
519
Emekleriniz için çok teşekkürler Sn. Daltas..Bu arada eleştiriniz de çok doğru..İlk defa bir Tex macerasını yarım bırakıp 214. sayıya, harika Nicolo nun enfes Manuela Montoya çizimlerine tekrar baktım..Boselli ve Laurentis gerçekten de bu sayıda kötüler..

mehtosun

Yeni Üye
3 Haz 2014
31
985
Abi ellerine sağlık. Sana ne kadar teşekkür etsek az. Gerçektenn emeklerinin karşılığı ödenmez.
Her akşam siteye acaba daltas bugün Tex paylaştımı diyerek giriyorum.

Müsaade edersen bir sorum olacak.

Daha önce şafak'ın çevirileri var, 724'e kadar.
sen 726 dan başladın tekrar.
arada 725 kaldı.
Onun akıbeti ne olacak?

Tex 725 safak1907 tarafından yayınlandı ve zamanında ben aldım. Bu konu benim sorunum değil. Başkasının yayınını yeniden yayınlayamam.

Moderatör tarafında düzenlendi: