Tex Magazine 2019-2 Yukon Yarışı

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,664
Tex Magazine 2019-2 Yukon Yarışı

799w95zf4p8ge685g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 34

Çeviri, Balonlama, Bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Benim gibi sonradan Texsever olan ve bundan büyük bir keyif alan birisi için yeni bir hazine bulmak gibi.
Teşekkürler sevgili üstat.

Çitaku

Yeni Üye
28 Ocak 2015
51
216
Merhaba, emekleriniz için teşekkürler.
Ancak kullandığım AVG anti virüs programı, yönlendirilen mediafire sayfasını "tehdit etkisiz hale getirildi" diyerek bir türlü açmıyor. Başka mediafire dosyalarında benzer bir sıkıntı yaşamıyorum. Bu sayı ile ilgili bu sorunu yaşayan sadece ben miyim acaba?

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,405
66,834
Karagümrük
Tex Magazin 5 deki ilk macera olan "kanlı hasat" isimli macera daha önce başka bir arkadaş tarafından paylaşılmıştı. Aynı kitaptaki 2.macerayı'da üstat daltas çevirip, balonlayıp, paylaşarak yine harika bir iş başardı. Sağ olasın, var olasın.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,317
31,167
İzmir
Ancak kullandığım AVG anti virüs programı, yönlendirilen mediafire sayfasını "tehdit etkisiz hale getirildi" diyerek bir türlü açmıyor. Başka mediafire dosyalarında benzer bir sıkıntı yaşamıyorum. Bu sayı ile ilgili bu sorunu yaşayan sadece ben miyim acaba?

Aynı sorunu ben de yaşadım ve indiremedim.
Lisanslı AVG virüs programım izin vermedi.
Sanırım sorun AVG de. Antiyi kapatıp öyle indirdim.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Bende de Avast antivirüs var. O da erişimi ve indirmeyi engelledi. Ben de avast'ı 10 dakikalığına devre dışı bıraktım. Şimdi iniyor...