Tex Willer : 022 Bataklıkta Savaş

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,017
Tex Willer : 022 Bataklıkta Savaş

4zyelc6p7wb3fpt5g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 66

Çeviri, Balonlama, Bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

"Konuyu bu sabah açmıştım. Sanırım forum bir sorun yaşamış ve konu kaybolmuş. İlk yüklemeden 23 indirme görünüyor"

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sabah konunun açıldığını görmüş ve indirmiştim hatta çok de beğendiğimi yazacaktım, baktım konu kaybolmuş...
Benim aklıma gelen herhalde bir hata oldu da daltas konuyu kaldırdı diye düşündüm.
Aslında sabahtan bu yana forumda bir sıkıntı var, sayfalar arasında geçiş çok yavaş, konu açılırken fazlaca bekleme gibi...
Konuyu teknik admine ileticem.
Bu arada bu nefis macera için teşekkürler.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,107
6,472
Tex Willer'in soluk soluğa okuduğumuz bu güzel maceralarını mükemmel bir türkçe ile dilimize kazandırarak bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler, değerli Daltas. Elleriniz dert görmesin...

thorgal

Aktif Üye
18 Ocak 2018
380
1,307
İstanbul
Dün sabah ilk ben görüp indirip ardından yorum yapmıştım. Sonra baktım paylaşım gitmiş. Baktım sonra site çok yavaşladı ve hata vermeye başladı. Tekrar emeklerinize sağlık Daltas Üstadım. Dijitalleri bastırıp okuyorum ve saklıyorum. Forumda da İtalyanca 48. sayıyı da gördüm. Hepsini okuyabilmek dileğiyle...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dün yaşanan kayıp olayı ile ilgili olarak teknik adminimiz sevgili Tsubasa'nın verdiği bilgiye göre dün sabah kullandığımız program ile ilgili bir güncelleme yapılmış ve bu güncelleme sonucu yaklaşık 2 saatlik bir veri kaybı olmuş, bunun yanında bu güncelleme forumun yavaşlamasına neden olmuş...
Hızlandırılması için çalışma yapacağını söyledi, ancak bana anlattığı basit örnekle bu yavaşlamanın asıl kaynağının bir laptopu aynı anda 4 kişinin kullanması gibi bir nedeni olduğunu bunu aşmanın yolunun da bugün verdiğimiz paranın yaklaşık 4 katını vermemiz gerektiğini söyledi...
Bende şimdilik yutkunup hızlandırmaya devam dedim...

maviturna

Kıdemli Üye
25 Nis 2015
198
848
22. Sayiyi görebilmek umuduyla siteye giriyordum kaç gündür.Tex Willer şu aralar beni en çok heyecanlandiran çr serisi bana yillar önce AD yayincilik dönemindeki ruh halini yaşatiyor o zamanda bir an önce yeni sayi ciksin diye dört gözle beklerdim.Bize bu güzel duyguları tekrar yaşatan sn. Daltas'a çok teşekkür ediyorum

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Seminole vahşi anlamına geliyormuş, google öyle diyor. Tex'in başka maceralarında bu maceraya atıf yapılıyordu. Merak eder dururdum. Nihayet sayenizde okuma fırsatı buluyorum. Teşekkür ederim. Sağlık ve mutluluk içinde kalınız.

maviturna

Kıdemli Üye
25 Nis 2015
198
848
Bu harika hikayede son bir adım daha kaldi.Acaba Fairfax yaptiklarinin bedelini ödeyecek mi?İkilemde kalmış gibi görünen Federal ajan'ın son kararı hangi tarafta ?Peki ya sefalet içindeki seminollerin akibeti ve Teksimiz sevgilisi ne olacak?Son sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum...

iso68

Yeni Üye
11 Nis 2019
3
6
Elinize emeğinize sağlık ama neden indiremiyorum.

Linkte hiçbir sorun yok. Tekrar deneyin!

Moderatör tarafında düzenlendi: