Tex Willer : 010 Pinkerton Lady (Renkli)

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,012
Tex Willer : 010 Pinkerton Lady (Renkli)

61liql7ya6o2xj25g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 67

Çeviri, Balonlama ve bütün düzenlemeleri bana aittir.

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Bütünü 260 sayfa olan bu sayı siyah beyaz yayınlanan 10-13 arası sayıları kapsamaktadır.

Artık pek eski hızım yok... Çalışırken ilgim çok çabuk dağılmaya başladı.

Bununla birlikte, Tex'e kaldığım yerden devam etmek için çalışmalara başladım. Kısmetse bütün seriyi tamamlayacağım.
Ama bu işe başladığımda temel amaç olarak kendim için yaptığımı ön planda tutuyordum, 650 sayı sonunda bu amaç
artık yeterli değil, iş çok sıkıcı ve çok uzun soluklu. Tex yayınlarını sürdürebilmem için moral teşvikinize ihtiyacım olacak.
Sizin de esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Zaten bu olmazsa, yayınladığım kitaplarda 300-500 indirme ama bir iki
inkâr pişman teşekkür olursa, seri yine bir yerlerde yarım kalmaya mahkum olacaktır...

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
456
5,715
Elinize sağlık üstadım.
Tex'e devam etmeyi düşünmeniz çok güzel bir haber.
Umarım sizin paylaşımlarınızla sonunu görürüz.

kalacabey

Aktif Üye
8 Mar 2014
347
911
sayın daltas bu harika bir haber ve hediye oldu biz tex severler için . ellerinize ve emeklerinize sağlık .

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
799
Sevgili daltas bu habere ne kadar sevindiğimi kelimelerle anlatamam.İyiki varsınız.İyiki çizgi diyarı var.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Daltas,
Tex wıller...Hemde renkli...Hemde İtalyadaki yayınına neredeyse eşdeğer hızda...Dahada önemlisi Daltas imzası ile... Bir insan daha ne ister...Ellerine emeğine sağlık...

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili üstad daltas bu harika haber için çok çok teşekkürler, sürpriz oldu bizim için. Ellerinize ve gözlerinize ve emeklerinize sağlık .

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Çok teşekkür ederim Sayın DALTAS ...
Benim için en güzel cümleler bunlar ...
"Bununla birlikte, Tex'e kaldığım yerden devam etmek için çalışmalara başladım. Kısmetse bütün seriyi tamamlayacağım."
Gönül dolusu teşekkürler... Sağlıcakla kalınız.

ATLI

Kıdemli Üye
3 Kas 2020
488
1,731
Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Harikasınız. Sakın moraliniz bozulmasın. Siz olmasanız bu güzelliklere kavuşabilir miyiz? Var olun. Sonsuz teşekkürler...

mutluh

Yeni Üye
26 Ocak 2019
41
140
Tex için aldığınız karar - bizim gibi bilgisayar özürlüler için - ulaşılmaz bir kazanç.
Anlatılamaz. Elinize, emeğinize sağlık !
Saygılarla,

maviturna

Kıdemli Üye
25 Nis 2015
198
848
Üstadım size ne kadar teşekkür etsek azdır bu Tex yokluğunda ilaç gibi geldiniz ayağınıza taş değmesin sağolun varolun

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
576
Manaus
SayIn Daltas, siz demek Tex demek. Bunun aksini kimse idda etmeye cesaret dahi edemez. Lütfen, Tex konusunda yaptıklarınız, emeğiniz çok büyük bir kitle tarafından takdir ediliyor

Son düzenleme:

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Efsane kaldığı yerden devam ediyor.
Tex ile ilgili müthiş paylaşımlarınızı titizlikle takip ediyorum üstadım.
Bizleri çok mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin.

zeynelabi

Kıdemli Üye
11 Eki 2009
621
2,206
Sevgili daltas çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Lütfen bizleri tex okuma zevkinden bırakmayın. Elinize emeğinize sağlık.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Hayatımda aldığım haberlerin en güzellerinden biri sizin Tex alemine yeniden dönmeniz. Renkli Tex maceralarının ve sizin paylaşımlarınızın hastasıyım. Çok teşekkür ediyorum. Sağlık dolu uzun ömürler dilerim üstadım.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
Teks paylaşımları sizinle daha güzeldi . . Diğer çalışmalarınızda çok güzeldi ama Teks demek Daltas demekti . . geri dönüşünüz heyecan verici

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Bu müthiş paylaşımın yanında daha da güzeli texlere devam düşünceniz olmuş.Hayali bile güzel.İnşallah devam edersiniz.
Her bir balonlamaya ayrı ayrı teşekkürler üstadım.

tancel

Aktif Üye
21 May 2020
150
1,141
Daltas üstadım sıkıldığınız zaman bi kahve için, bi temiz hava alın, bizi teks'siz bırakmayın.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,269
Daltas üstadım, Bizlere, takip edebildiğim kadar binlere yakın eser kazandırdınız. El emeği göz nuru diye buna denir. Yıllarınızı bu uğraş için bizlere harcadınız. Bizler size bir teşekkürü üşenmeden sizin bizlere hatırlatmanıza gerek kalmadan yapmamız gerekir. Hiç bir maddi beklenti içinde olmadan yüreğinizdeki bu güzellikleri çizgi roman sevdalılarına bu değerli paylaşımları sunduğunuz için sizlere her çeviri harfleri için binlerce teşekkür ederim. Çizgi Diyarı ve Çizgi roman sevdalıları için büyük bir duayen ve kıymetli bir değersiniz. İyi ki varsınız. Sizlere sağlıklı günler dilerim. Saygılarımla.

Hilal10711

Yeni Üye
25 Ara 2020
137
505
Tex'e dönmekle ne iyi ettiniz, şahsımız olarak Tex hayranıyız. Siz bu işin baş duayenisiniz, diğer arkadaşların da gayretleri boş değil bu konuda. Teşekkürler, ellerinize, emeğinize sağlık.

saruhandurmaz

Kıdemli Üye
1 Şub 2018
126
429
Sayın Daltas Paylaşımlarınızla bizi mutlu ediyorsunuz. Tex için size teşekkürlerimi ifade etmek için kelimelerim yetersiz kalıyor.Elinize sağlık.