Tex Renkli Maceralar Serisi : 335 Escondida Laneti

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,473
Tex Renkli Maceralar Serisi : 335 Escondida Laneti

335-Color.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 116

Balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.
Yeniden çeviri ve Türkçe yorumlama yapılmıştır.

PAOLO48-OKAN1964 ortak çalışması olan Özel 400 dpi UHD tarama kullanılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;

Teks Alfa Yayınları 28 nci sayıda 40 sayfa kadar kırpılarak yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,785
Bir teşekkür kadar var mıdır mutluluk veren,
anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren.
Her yapılanda gururdur teşekkür edilmesi insana.
Bazı için kolaydır, bazıları için azap.
Teşekkür ederim üstadım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Foruma girdiğimden beri üstadın güncelleme ve yeni paylaşımlarını almaya başladım 280 nci sayıya kadar geldim. Köye gittiğimde tamamını okumaktan büyük bir zevk alacağım. Çok teşekkürler üstadım. Yüreğinize sağlık.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Foruma girdiğimden beri üstadın güncelleme ve yeni paylaşımlarını almaya başladım 280 nci sayıya kadar geldim. Köye gittiğimde tamamını okumaktan büyük bir zevk alacağım. Çok teşekkürler üstadım. Yüreğinize sağlık.

Sayın Daltas'ın paylaşımını dört gözle bekliyordum. Her hafta başı abone olduk neredeyse. Bu arada bir başka tebessüm ettiren gelişme de Sayın Gandor08'i yeniden forumda görmek oldu. Sayenizde haftaya iyi bir başlangıçla başladık. Teşekkürler

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bende keyifle takip edip okuyanlardanım.
Yine çok güzel bir macera ve 40'yakın sayfa eksik bırakılarak nasıl yayınlamış alfa anlamak mümkün değil.
Ama sevgili daltas sayesinde orjinali gibi okuyabiliyoruz.
Ancak bazı sayfalarda içinde x işareti bulunan kareler var, bunun sebebini merak ettim.
Teşekkürler üstadım.
Saygılar sunarım.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,473

Sayın savok, dile getirdiğiniz konuda sizin şahsınızda tüm Tex severlere kısa bir açıklamadır...

Yayınlarımda "xxxxxx" ile işaretli kareler görürseniz, bunun anlamı genelde İspanyolca yazılmış ifadelerdir. Belki İtalyan dostlarımız için - genelde bir çok İspanyolca kelime İtalyanca olanlara benzediği için - açıklama ihtiyacından doğuyor ya da çeşit olsun diye konulmuş da olabilir. Ama bizim için bu amaç gereksiz. Ben onları da tercüme ederek balonlara koyuyorum. O karelerin boş kalmaması ve sanki içine bir ifade yazılması unutulmuş gibi görünmemesi için (eksik arayan bazı dostların ağzına sakız vermemek maksadıyla) "xxxx" şeklinde kapatıyorum.​

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
40 sayfa kadar kırpılması büyük bir hayal kırıklığı yaratmış oldu şimdilerde şahsım açısından.Bu sayıyı alışımı daha dün gibi hatırlıyorum.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.