Tex Renkli Maceralar Serisi : 024 Fetişin Gizemi

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,648
Tex Renkli Maceralar Serisi : 024 Fetişin Gizemi

024-Color.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 156

Balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.
Yeniden çeviri ve Türkçe yorumlama yapılmıştır.

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı daha önce siyah-beyaz olarak;
Çeşitli yayınevleri tarafından farklı tarihlerde yayınlanmıştır.

İYİ EĞLENCELER!!!​

Son düzenleme:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üsatdım size nasıl teşekkür etsek bilemiyorum. Herşey için ellerinize,gözlerinize sağlık.Bayramınızıda şimdiden kutlarım üstad.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Tex'i renkli okumak gerçekten çok güzel.
Eline sağlık üstadım.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

ftekke

Kıdemli Üye
18 Ocak 2010
114
123
bayram hediyesi böyle olur bayram bittikten sonra bile insanı sevindiriyor. teşekkürler sevgili daltas

Yakub Cemil

Yeni Üye
1 Eki 2017
42
150
Çok merak ettiğim bir konu var. Barmen Sam Dully, Bull Sebit'in kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız diyor ve aniden öldürülüyor. Daha sonra öldüren adam Tex'i de yaralıyor ve kaçıyor ve bir daha adamdan söz edilmiyor. Daha sonra Tex ve Carson çeteyi çökertiyor hatta Bull Sebit de ölüyor ama o şaşırtıcı gerçek kimliğini öğrenemiyoruz. Bu olay havada kalıyor. Konu hakkında bilgisi olan birisi beni aydınlatırsa sevinirim. Daltas üstad bu güzel çalışmaları paylaştığın için ellerinden öperim.

Ekleme:Tex'i ağır yaralayan ve barmeni öldüren adamın ismi BEN HART ve gerçekten ortadan kayboluyor. Carson ve Tex'in gözünün önünde birisini susturan ve daha sonra dışarı fırlayan Tex'i de şakağından vuran bir adamı Tex nasıl rahat bırakıyor? Bizim bildiğimiz Teks Cehenneme kadar o adamı takip eder.

Son düzenleme: