Tex Renkli Maceralar Serisi Severlere Açık Teşekkür

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,444
Sayın Tex severler,

Türkiye'de yayınlanan Tex Renkli Maceralar serisinin kendi üretimi olduğunu iddia eden, başkalarının paylaşımlarını engellemeye çalışacak kadar gözü dönmüş, "Cedrus ile ardameric" ve şakşakçılarıyla arkadaşlık yapmayan, 62 yaşında olmasına rağmen topunu kimseyle paylaşmak istemeyen mahallenin şımarık küçük çocuğu gibi davranan, sık sık küsüp paylaştıklarını silen, internetten kaldıran ve sonra gerekli baş okşamalarını alınca keyfi yerine gelip yine paylaşan, sonra yine silen falan... artık bir marka olarak reyting değeri olmayan "Psikopat" daltas, kendisine yönelik yapılan hakaretlere, haksız ve gerçeklerle hiç ilgisi olmayan saçmasapan yorumlara karşı yanında yer alan birkaç avuç gerçek Tex severin teselli etme gayretlerine içtenlikle ve yürekten teşekkürlerini sunar!

"Aşağıdaki prensibimi icra etmeme yalnızca ölüm engel olabilir!!!" diye düşünüyordum. Ama evdeki hesap çarşıya uymuyor!!!

Tex Renkli Maceralar Serisi "kendim" için hazırladığım bir seridir. Bütün yayınlanan Tex sayılarının renklilerini hazırlamak niyetindeyim. Bütün hepsi başkaları tarafından yayınlansa dahi, ben kendi standartlarımla, kendi tercüme ve Türkçe yorumumla ve yine kendim için hazırlamak azim ve kararındayım. Konu sadece bir zaman sorunudur...

Son düzenleme:

raydemer

Yeni Üye
3 Kas 2010
42
150
teşşekkürler sayduyulu ve doğru bir karar verdiniz.İnadına diyorsunuz!...ALKIŞLIYORUM.Bekliyor;başarı,sabır ve kolaylıklar diliyorum.Burdan birdaha söylüyorum bu siteyi kuran ve yaşatanlara sonsuz şükranlarımı sunuyorumSizleri ailem gibi görüyorum aranızda olmasamda tüm çizgiroman ailesi resim paylaşımlarınızı takip ediyorum.Sizler benim çoçukluğumu geri verdiniz o günkü hayallerimi gerçeğe dönüştürdünüz(yaşım 49)TÜM AİLEYE TŞK!...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Sizi de, çalışmalarınızı da, paylaşımlarınızı da çok beğeniyoruz sevgili Daltas Üstadım... Bütün harika çalışmalarınız ve paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Abi, bence bundan sonra sağda solda söylenenlere kafa yormadan, canını sıkmadan devam etmelisin. Kendin diyorsun işte kendin için hazırladığını. Biz de bu arada sebeplenmiş oluyor ve memnun oluyoruz.
Gelecek sayılar için şimdiden teşekkürler.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Sayın Daltas,

Yaşım 30 sizin değerli emekleriniz bizler için çok kıymetli. Herkezin paylaştığı renkli tex maceralarını indiriyorum ama onların hepsi ayrı bir klasörde bulunuyor. Sizin paylaşımlarınızla hiç karıştırmadım. Nedeni ise size özgü yorumlarınızdır. Ben çeviri yapamıyorum ama yapanada saygı duyuyorum. Tekrar paylaşımda bulunduğunuz ve biz çizgi roman sevenlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Bütün hepsi başkaları tarafından yayınlansa dahi, ben kendi standartlarımla, kendi tercüme ve Türkçe yorumumla ve yine kendim için hazırlamak azim ve kararındayım. Konu sadece bir zaman sorunudur...
[/COLOR]

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
yine aramıza katılmaya karar verdiğiniz çok teşekkür ederim. iyiki varsınız. bu site sizin gibi değerli üstadlar sayesinde hergün daha güzel oluyor ve bütün sitelerden (dizi-film-çizgiroman siteleri dahil) daha değerli site haline geliyor. siz dahil bu siteye emeği geçen bütün değerli üstad ve arkadaşlara teşekkür ederim.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Alkişlarla senin yanindayiz, seni seviyor ve emeklerine cani gönülden alkişliyuruz.....

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Sevgili Daltas;

Paylaşım önemli değil. Yeter ki sizin kafanız rahat olsun...

Çağımızın hastalığı olan stressiz günler dileğiyle...

Hoş ve esen kalın...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Severek sizin çalışmalarınız hem okuyor hemde arşivliyorum. Hatta seri tamamlanınca paraya kıyıp renkli bastırmayı düşünüyorum tam macera şeklinde.

Bu güne kadarki ve bu günden sonraki tüm paylaşımlarınıza teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla.

Coskun

Kıdemli Üye
20 Haz 2015
160
584
İstanbul
Sevgili Daltas, babam yaşındasınız o yüzden müsaadenizle aldığınız karardan dolayı ellerinizi öpmek isterim. İnanın biz TEX severleri çok bahtiyar ettiniz. Malum adetten oldu artık yaş yazmak. Benim yaşım 39 :)

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
307
Sayın Daltas..her zaman kalbimizdesiniz.Hiçbir zaman da bu sevgimiz azalmadı.Şu ana kadar Tex sevgimiz sizin güzel çalışmalarınızla bir kat daha arttı.Tüm paylaşımlarınızı sabırsızlıkla ve saygıyla bekliyorum.Sonsuz selam ve sevgilerimle.

denekcan

Yeni Üye
20 May 2013
50
117
Valla diyecek bir şey bulamiyorum, keşke çorbada bizimde biraz tuzumuz bulunsaydi. Ellerine saglik, inşallah yola devam edersinizde bizde renkli teks'lerden nasibimizi aliriz.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,600
Karagümrük
Sevgili Daltas, paylaşımlarınız biz Tex severler için çok ama çok kıymetli.
Tuttuğun altın olsun, derdin tasan varsa, en kısa zamanda son bulsun.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Bazı durumlar vardırki değerine paha biçilmez. İşte dostluklarda böyledir. Hele dostluklar uzun ömürlü olursa daha da kıymetlenir. Hayatın anlamı olur. Daltas arkadaşımızın hayatının mutlu ve huzurlu geçmesini bütün kalbi duygularla diliyorum. Önümüzdeki Ramazan Bayramın daha şimdiden tebrik ediyorum. Emekleriniz için içten teşekkürler.

Luke

Süper Üye
Yeni Üye
3 Mar 2012
2
18
Ortalama akıl sahibi insanlar altın ile teneke arasındaki farkı bilirler.
Teneke işte, sesi çok çıkar ama kulak tırmalamaktan öteye geçemezler.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
507
47 yaşındayım ve paylaşımlarınızı mutlulakla izlemekte arşivlemekteyim. Ellerinize
sağlık

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,721
çoçukluğumuzda en sevdiğimiz çizgi romanlar tex ve zagordu. Yeni çalişmalarinizi sabirsizlikla bekliyoruz.kolayliklar dilerim.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Sayın Daltas 1 ayı geçkin süredir yoklar... Merak ediyorum... Sağlık durumu iyidir inşallah... Foruma dönmesini bekliyorum... Tex yalnız kaldı...

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
576
Manaus
Saying Daltas, diger Tex severlerin soyledigi gibi, sizden uzun suredir bir mesaj gormemek hakli olarak bir cogumuzu endiseyle karisik bir meraka surukledi.
Umariz sagliki bir durum yoktur.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sayın Daltas üstadım bizi merakta bırakıyorsnuz. İnşallah sağlığınız, sıhhatınız yerindedir. Sizi ve paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum. Bizi merakta bırakmayın. En azından bir mesaj atın da sağlığınızın yerinde olduğunu bilelim. İçimiz rahat etsin. Saygılarımla.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Büyük bir merak ve azimle yollarını gözlüyoruz, her şey gönlünce olsun.....