Olimpos Dağı 06 - Son Sayı

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,653
137,014
Olimpos Dağı 06

39zemqtoej839n85g.jpg

Çözünürlük 2183 x 3056 x 72 dpi

Çeviri, balonlama ve sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Frankofonların İngilizce yayınlananları ve özellikle "sosich" çevirisi kitaplar evlere şenlik ifadelerle dolu. Türkçeden İngilizceye yapılan çeviride çok güzel bir örnek vardır; "Piliç Çevirme - Chicken Translate". Buna benzer yüzlerce ifadeyle karşılaştım. Orjinal Fransızcasından ne denilmek istendiğini öğrenmeye çalıştım. Fransızlar bunu her kime tercüme ettirmişlerse boşa para harcamışlar. Keşke Google ya da Yandex gibi bedava makina çeviricileri kullansalarmış!

BİRİNCİ BÖLÜMÜN SONU!

ÇOK ÖZEL DURUMLAR DIŞINDA TEX DIŞINDA YAYINLADIĞIM SON ÇİZGİ ROMAN

İYİ EĞLENCELER!!!

gizmoo

Yeni Üye
11 Ocak 2010
109
220
İstanbul
Merhaba daltas,
Değerli vaktinizi ayırarak çevirileri yaptığınız için teşekkür ederim.
7 ve 8 sayıları çevirmeyi planlıyor musunuz?
Sağlıklı günler.

"7,8 Fransızca!!!"

Moderatör tarafında düzenlendi:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Yapmayın Daltas. N'olur TEKS dışında da arada bunlarla soluklanalım hep beraber.

Çok teşekkürler.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
Daltas üstadım, Değerli paylaşımlarınız için size teşekkür ederim. Değerli bir seri daha sayenizde arşivimize katıldı. İyi ki varsınız.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Daltas,
Biz frankonseverleri yaptığınız paylaşımlarla çok mutlu ettiniz.Bundan sonra çok özel durumlar dışında Tex paylaşımları yapacağınızı duymak ise bizleri çok üzdü.Belki bu kararınızı yeniden gözden geçirir ve arada bizleride mutlu edecek ,yeni frankofon albümlerini bizlerle paylaşırsınız..Kararınız ne olursa olsun sizi seviyoruz,tüm paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler ediyoruz...

mertdert

Yeni Üye
30 Nis 2019
16
31
değerli üstadım veda haberiniz bizleri ziyadesiyle üzdü. Back to the futureyi gündeminize alırsınız diye düşünüyordum