DMZ - 16 "Bayındırlık İşleri 4"

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,649
DMZ - 16 "Bayındırlık İşleri 4"

Çözünürlük : 1920 x 2951 x 72 dpi

Sayfa Adedi: 23

Çeviri, balonlama ve sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

Son düzenleme:

kalinkopek

Yeni Üye
14 Nis 2016
3
3
Çok teşekkürler. Yıllardır okumayı arzuladığım bir seriydi, sayenizde okuma ve takip etme hızım kaplumbağadan hallice kaldı. En az 10 sayı geriden geliyorum ama her yeni sayıyı indirmeye devam ediyorum. Titiz çalışmanız için ayrıca teşekkür etmek isterim.

16. sayıyı okumaya henüz sıra gelmedi ama adetim olduğu üzere hızlıca bir göz atayım dedim, açamadım. Yüklenirken bir sorun oluştuğu ibaresi geliyor. İkinci kez de indirip denedim ama cbr olarak da, klasöre çıkararak da içeriği göremiyorum şu anda. Benden kaynaklanan bir sorun mu bilemedim, bir danışmak istedim.

Çeşitli nedenlerle uğradığım bazı dosya kayıpları üzerine Şubat 2018'den sonra hazırladığım ve
yayınladığım kitaplarda "%3 recovery - kurtarma bilgisi" bulunmaktadır. Sorunla karşılaştığınız
arşivleri Winrar seçeneklerini kullanarak kendiniz tamir edebilirsiniz. Arşivler Winrar 5 Formatındadır.
Bu nedenle en son sürüm sıkıştırma (winRar - winZip) proğramlarını ve
CDisplay Ex ( LİNK - ) kullanmanız önerilir.

Sorun hâlâ devam ediyorsa kesin sizin sisteminiz ya da bağlantılarınızla ilgilidir.

İlginç bir konu da ilk mesajınızın bu olması!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,459
Kendi Koltuğunda
DMZ 016 - 007a.jpg sayfası bozuk ollduğundan dolayı açılmıyor yeniden upload ederseniz seviniriz üstadım.
Benim için degil herkes için aynı durumdur herkes kontrol etsin indirdiğini.
Benim pc her zaman günceldir gelişmeleri takip ederim.

Son düzenleme:

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Dosya uzantısındaki cbr'yi silip yerine rar yazın.
Dosyanın üzerinde sağa tıklayıp WinRAR --> Dosyaları çıkart... deyin
Çıkartma yolu ve seçenekleri ekranı açılacak. Oradan "Bozuk dosyaları koru" yanına tik atın ve "tamam"a basın. Gelen uyarıya tamam deyip kapatın.
007a jpg sayfası sapasağlam klasöre çıkacak diğer jpg sayfalarıyla birlikte.
Sonrasında klasörü tekrar rar arşivi yapıp uzantısına da cbr yazarsınız.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,649
Sorunla karşılaşan dostlar için:

Söz konusu arşivi birkaç dakika önce indirdim ve hiçbir arıza yok. Sizler de indirdiğinizde
görülebilecek arızalar ya Mediafire, ya internet bağlantınız, ya da kullandığınız ara
yüz proğramlardan kaynaklanır.

Bu sorunu çözmenin en basit yolu yayınladığım kitapları WinRAR'ın son versiyou ile açıp
Menu barda Tools (araçlar) - Repair Archive (Arşiv tamiri) ya da Ikon Barındaki tamir ikonuna
doğrudan basarak arşivin tamir edilmesidir. Arşivlerin hepsine kurtarma bilgisi eklendiğinde
hemen WinRAR'ın size soracağı farklı bir isimle tamir olacaklardır.

Ama ben yine de yeniden yükledim ve indirip test ettim. Ben de çalışıyor. Siz de yeniden indirin.

Son düzenleme:

kalinkopek

Yeni Üye
14 Nis 2016
3
3
Dün ilk indirdiğimi silip gün içinde birkaç kez daha indirerek açılıp açılmayacağını kontrol ettim. En son az önceki denememde sorunsuz bir şekilde açıldı, ekstra hiçbir şey yapmadım ya da bir şey güncellemedim. Büyük ihtimalle bağlantı kaynaklı bir sorunum vardı, kendiliğinden hallolmuş oldu. Yardım ve açıklamalar için bir kez daha teşekkür ederim.