Bilge Şakrak "ALTIN KANAT" 1967 CİLT 1

12 Şub 2010
15,006
543,719
altnkanat003mrm.jpg

altnkanat037.jpg
altnkanat071.jpg
altnkanat106jdj.jpg

152 MB Link

92 MB Küçültülmüş Link

Ciltte dört fasikül vardır. Maalesef birinci fasikül kapağı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdar74xx74

Kıdemli Üye
24 Ağu 2010
145
2,391
Elinize sağlık sevgili Profesör , bu nadide sayıları bulmak bir mesele iken, bunları taramak başka bir mesele doğrusu. Sizin gibi dostlar sayesinde çoğu insanın rüyasında bile göremeyeceği kitaplar , çizgi diyarında tekrar hayat buluyor ve sevenleri ile kavuşuyor. Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiyle kalınız
Serdar

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,981
8,394
@Selahattin Güçlü linkler sağlam
Mouse ile linkin üzerine gelince, sağ klik yaparsanız bir pencere açılacaktır. O pencerede de "Bağlantı adresini kopyala" seçeneğini işaretleyin. Link kopyalanmış olacaktır. Kopyaladığımız adresi kullandığımız web tarayıcısının adres bölümüne yazıp "enter" tuşuna basalım. İlgili dosyanın inmeye başladığını göreceğiz. İyi okumalar dilerim.

1 Mar 2019
66
152
Mouse ile linkin üzerine gelince, sağ klik yaparsanız bir pencere açılacaktır. O pencerede de "Bağlantı adresini kopyala" seçeneğini işaretleyin. Link kopyalanmış olacaktır. Kopyaladığımız adresi kullandığımız web tarayıcısının adres bölümüne yazıp "enter" tuşuna basalım. İlgili dosyanın inmeye başladığını göreceğiz. İyi okumalar dilerim.
Teşekkür ederim. Ancak, bu Dünya aksilikler dünyasıdır!! Tam tarif ettiğiniz şekilde indireyim dedim, olacak ya, bu seferde tıklar tıklamaz inmeye başladı:D Halbuki dün defalarca tekrar etmeme rağmen, maalesef hep geriye dönüyordu.:D Neyse sağlık olsun diyelim. Bir daha böyle bir durum olursa, tarifinize göre indirmeye çalışırım. İnternet ağır, ondan dolayı öyle yaparmı bilemem. Teşekkürler.

1 Mar 2019
66
152
Evet, aynı durumla Kara Murat 802. sayıda şimdi karşılaştım. Ve hemen tarifinizi uyguladım. Sonuç:👏👏 Harika🙂 Çok teşekkürler
.👍