CONAN Serüven Kılavuzları 1 ve 2

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Aradım taradım, forumda bulamadım. Eğer varsa da çeşni niyetine kabul edersiniz artık.

Maceraperest Çizgiler'in yayınladığı Serüven Dergisi'nin verdiği birbirini izleyen iki adet Conan Macera Listesi'ni içinde arama yapılabilir PDF dosyasına dönüştürüp ilgililerin hizmetine sunuyorum.

f1nc7.jpg

EK: Doruk dostun gönderdiği CBR formatında her iki kitapçığın birleştirildiği dosyayı da ekleyelim, tam olsun.

Bu iki kitapçıkta yayınlanan listelerin en önemli eksikliği sanırım çizgiroman forumları aracılığıyla çeviri balonlama yoluyla dilimize yeni veya yeniden kazandırılan Conan serüvenleri. Onlar için de nereye bakacağımızı buluyoruz zaten. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Varlığından bile haberim olmadığı bir çalışma. Bilgilendirme ve paylaşımınız için çok teşekkürler, iniyor.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Geçen hafta Kadıköy'de Sahaf Enver'de görmüştüm, almak için kenara ayırdım, unutmuşum, İyi oldu, böylece abartman dostumuz katkı vermiş oldu..Çok önemsediğim bir çalışma..Teşekkürler..

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Çok teşekkürler dostum.
Güzel bir kitap .
Listelemelerde ve arşivlerin düzenlenmesinde çok faydası olacağını düşünüyorum.
Elinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Conan için bir tür başvuru kitabı niteliğinde olan bu paylaşım için teşekkür ederim sevgili abartman. Hangi sayıda kimlerin imzası olduğunu ve anlatılan öyküleri bir çırpıda görebilmek, Conan'ı takip eden dostlar için faydalı olacaktır.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Çok ihtiyaç vardı gerçekten

Alfa Yayınlarının eline düşen Conan'ın gerçekten ihtiyacı vardı diye çok ucuz olacak bir espri yapılabilirdi

Ama gerçekten ucuz bir espri olurdu

Ben Alfa'ya haksızlık olarak görürüm bunu

Aksine o yılların koşullarında Türkiye'ye Conan'ı tanıtması nedeniyle armudun sapı, üzümün çöpü muhabbetine girmeden

Sadece Conan'ı getirmesi nedeniyle dahi

Her türlü övgüyü fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum

Ali Recan'ı rahmetle, saygıyla anıyorum

Sevgili abartman

İhtiyaç olan bu paylaşım nedeniyle teşekkür ve saygılarımı sunuyorum

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
İlgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Sanırım Serüven'in verdiği bir kaç klavuz daha var elimde. Onları da tarar, kısa zamanda yerleştiririm yerlerine.

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,840
Ümraniye
Bu kadar düzgün ve renkli taramayı görünce dinozor alışkanlığı olarak gözlerim CBR formatını aradı.

İki kitabı birleştirdim,haddim olmayarak biraz tonlama , biraz keskinlik ayarı ve 300 dpi olarak CBR formatına dönüştürdüm.

Upload ederek abartman dostumun özel mesaj kutusuna yolladım.

Tarama sahibi olarak beğenirse bir köşede paylaşır ,isterse kendi arşivinde tutar.

Değerli listeler için tekrar teşekkürler kendisine.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Olmadı şimdi..
Bizim başımız kel mi?
(Keller lütfen alınmasın..)
Bende isterim..
Öyle güzel de anlatmışsın ki istememe şansımız yok..
Sevgiler..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Bu kadar düzgün ve renkli taramayı görünce dinozor alışkanlığı olarak gözlerim CBR formatını aradı.

İki kitabı birleştirdim,haddim olmayarak biraz tonlama , biraz keskinlik ayarı ve 300 dpi olarak CBR formatına dönüştürdüm.

Ne demek, beğenirse. :) Beğenmemek mümkün mü? Hatta bir ara, "yahu benim taramam mı bu," bile dedim. Çok güzel olmuş, ellerine sağlık.

İlk mesaja ekledim çalışmanı. Herkes adına teşekkür ederim Doruk.