Conan-Mitra'nın Kulesi (Balonlama)

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
Conan-Mitra'nın Kulesi

C09-01.jpg

C09-03.jpg

ikinci balonlama çalışmam CONAN'ın siyah beyaz fakat
yüksek çözünürlüklü bir macerasına ait.
Tüm CONAN severlere hediyem olsun.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
kaliteli bir paylaşıma imzanı atmışsın.forumun seninle
daha da güzelleşeceğine eminim.bu güzel özenli
paylaşımın için teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Güzel çalışma.Keşke birinci sayıdan başlasaydın sırayı şaşırmazdık...Demekki devamı gelecek.Sabırsızlıkla bekleyelim.İyi çalışmalar

Ahmet Cemil

Aktif Üye
7 Eki 2011
171
1,063
İstanbul
Vallahi sevgili çizgi roman dostları kardeşlerim sitenin durumu çok iyi ve çabalar gerçekten güzel bu durum benim gözlerimi yaşartmadı desem yalan olur gerçekten beni geçmişe götüren çizgi romanları bu sitede gördüm bulamadığım çok sayıyı burada buldum bir çocuk gibi sevinçliyim bu paylaşımları yapan bu siteye romanlarla birlikte kendini de katan herkese teşekkür ederim

kapagını görüpte sansürcü zihniyet yüzünden indiremediğimiz çok roman vardı, ben küçükken hiç unutmam birgün yollar kardı, çok roman görüpte alamazdık, herkes elinde romanla çıkarken biz camdan bakardık, malum sitede de aynı durumdaydık tarih sanki tekerrür ediyordu :) sonra Vip de olduk romana doyduk derken birgün geldi bir çoban bizi koyun zannettiğinden isminin üzerinde admin yazıyor diye kendini ilah zanneden cins attı bizi 4-5 yılımızı verdiğimiz siteden kopardı attı bizi ego düşkünü insanlar yanlız kalmaya mahkumdur işte çabalarınızı taktir ile karşılıyorum

Saygı ve sevgilerimle
Juky [Forum Jokeri]

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Yabancı yayınlardaki baskı ve kağıt kalitesi bizdekilerden özellikle Alfa'nın eski özensiz baskılarından çok daha iyi bu nedenle tercüme ve balonlama iyi oturmuş.

Teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Vallahi sevgili çizgi roman dostları kardeşlerim sitenin durumu çok iyi ve çabalar gerçekten güzel bu durum benim gözlerimi yaşartmadı desem yalan olur gerçekten beni geçmişe götüren çizgi romanları bu sitede gördüm bulamadığım çok sayıyı burada buldum bir çocuk gibi sevinçliyim bu paylaşımları yapan bu siteye romanlarla birlikte kendini de katan herkese teşekkür ederim

kapagını görüpte sansürcü zihniyet yüzünden indiremediğimiz çok roman vardı, ben küçükken hiç unutmam birgün yollar kardı, çok roman görüpte alamazdık, herkes elinde romanla çıkarken biz camdan bakardık, malum sitede de aynı durumdaydık tarih sanki tekerrür ediyordu :) sonra Vip de olduk romana doyduk derken birgün geldi bir çoban bizi koyun zannettiğinden isminin üzerinde admin yazıyor diye kendini ilah zanneden cins attı bizi 4-5 yılımızı verdiğimiz siteden kopardı attı bizi ego düşkünü insanlar yanlız kalmaya mahkumdur işte çabalarınızı taktir ile karşılıyorum

Saygı ve sevgilerimle
Juky [Forum Jokeri]

Sevgili Juky; gerçek dostların arasındasın.Seni seve,seve kucaklıyoruz.
Hoş geldin, sefalar getirdin.
Ayrıca forumumuza yapacağın katkılarla çok daha gelişip, daha iyi yerlere geleceğimizede inancım tamdır.

Sağlıcakla.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Güzel çalışma paylaşımınızı okumak için sabırsızlanıyorum ellerine sağlık.:37::37::37::70:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
sen bu balonlama işini çok güzel beceriyon. bir süredir kafamda bir proje var. ama bana bi ortak lazım. proje balonlamayla ilgili. bu çizgi romanların senoryo yazarı ben olsaydım nasıl yazardım diye düşünürken neden resimleri kullanıp balonlara kendi senoryomu yazmıyorum diye düşündüm. denemek istiyorum, balonlamadan anlamam. sececeğim bir kitaba bi normal, birde mizahi öğeler barındıran şekilde senoryo yazmayı deneyeceğim. ama yazacağım senoryoyu balonlayacak biri lazım. sendende balonlamaları gördükçe tamam dedim aradığımı buldum, seni arıyordum. ne dersin bir deneme yapalımmı.

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
sen bu balonlama işini çok güzel beceriyon. bir süredir kafamda bir proje var. ama bana bi ortak lazım. proje balonlamayla ilgili. bu çizgi romanların senoryo yazarı ben olsaydım nasıl yazardım diye düşünürken neden resimleri kullanıp balonlara kendi senoryomu yazmıyorum diye düşündüm. denemek istiyorum, balonlamadan anlamam. sececeğim bir kitaba bi normal, birde mizahi öğeler barındıran şekilde senoryo yazmayı deneyeceğim. ama yazacağım senoryoyu balonlayacak biri lazım. sendende balonlamaları gördükçe tamam dedim aradığımı buldum, seni arıyordum. ne dersin bir deneme yapalımmı.

istediğin o olsun albayım :) elimden geldiğince yardımcı olurum
tabiki,aslında anladığım şeyse çok hoş bir tebessüm olur foruma
yani atıyorum bir teks veya zagor'un bir bölümünün konuşma balonlarını temizleyip senin senaryonla yeniden düzenlemek bumu?

senaryoyu sen koyucan bende balonlayacağım

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482

Saygı ve sevgilerimle
Juky [Forum Jokeri]

Sn Juky ,
Aramıza hoşgeldin dostum.
Sn albay50 ,
Bu maceranın devamını nereden bulup okuyacağız dostum ?
Sn Sinerji ,
Çalışmalarınızı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler.
Ellerinize sağlık.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Sn albay50 ,
Bu maceranın devamını nereden bulup okuyacağız dostum ?

sorunu dün gördüm , bende bu macera var diye indirmemiştim. sen öyle yazınca eksik taramış zannıyla indirip baktım. mitra kulesi zaten kısa bir hikaye. tamamı taranmış. (bilgisayarda arıza var, her 1-3-5-10 dakikaya böyle kafasına göre kapanıyor. dün bir türlü indiripte kontrol edemedim. bugün şükür 10 dakikadır kapanmadıda indirebildim.)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Sevgili albayım ,
Seninle beraber gidelim kendimize birer tane yeni makina alalım. :)
Ben de sizin mesajı gördükten sonra tekrar indirdim dosyayı , gördüm ki benim ilk indirdiğim dosyadaki son üç sayfa CRC hatası veriyor.
Bu sebeple bende yarım bir hikaye düşüncesiyle size danıştım.
Bilgisayardan mı kaynaklanıyor tam çözemedim ama , eğer okumadan arşive attığımız dosyalarda da bu olay varsa vay halime !
Yardımlarınız için çok teşekkürler .
Saygılar.