CONAN ÇAĞI VALERİA 03

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,243
file

CONAN ÇAĞI VALERİA 03 Geçmişin Hayaleti

Conan gibi savaş meydanında doğan Valeria'nın hikâyesi...

Korsan ve paralı asker olmadan önce - Conan ve Kızıl Kardeşlik ile yolları kesişmeden önce - Valeria, cezasız kalan bir suç için adalet arayan Aquilonia'lı genç bir kadındı. Ancak acımasız Hyborian dünyasında yolunu çizerken, yeteneklerinden şüphe edenlere karşı kendini kanıtlarken, intikam susuzluğunda pazarlık ettiğinden daha fazlasını bulacak! Valeria'nın ölümcül dövüş yetenekleri teste tabi tutulacak ve kardeşinin katilinin peşine düşüp hesaba katılması gereken bir güç olarak kendini gösterirken…

Birdenbire küçük bir kızken yaşadığım köye geri dönüyorum ve halkımın korsanlar tarafından öldürülüp yakıldığını görüyorum …
İnsanlar neden bu kadar acımasız!?

Saygılarımla

BİR ÖNCEKİ SAYI İÇİN
https://www.cizgidiyari.com/forum/c...balonlama/171764-conan-cagi-valeria-02-a.html

3. SAYI İÇİN
:wbtr:

Not: Sayın yöneticim, :89:

Ekli dosyalar

• Age Of Conan - Valeria 03 (of 05)-000.jpg
    Age Of Conan - Valeria 03 (of 05)-000.jpg
    99.4 KB · Görüntü: 6
Son düzenleme:

veryabsurd

Çeviri & Balonlama
3 Ara 2014
467
5,810
Şu an indirilme sayıs 95, beğenme sayısı 42... Demek ki bu da beğenilmedi ama bitireceğim.

Beğenilmedi demek için bu bir kıstas değil bence. Çoğu kişi okumak için tamamlanmasını ya da henüz okuma niyeti olmasa bile arşivlemek için indiriyor. Bu yüzden henüz çok fazla kişinin okuduğunu düşünmüyorum.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,073
8,689
Farklı paylaşımlarınız ve değişik alternatifler üretiyorsunuz. Yaptığınız emek, azim, bir teşekkür ile elbette kıyaslanamaz, Tüm paylaşımlarınız ve emekleriniz için size teşekkür ederim.