Conan Lal Kitap DHC Renkli Seri Sayı 06 - Veda Günü (Yeniden Tarama)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu

Direnc11 tarafından taraması yapılmış olup Ertuğrul üstad gözetiminde düzenlemesini naçizane ben yaptım. İlk düzenlemem olduğu için eksiklerim illaki vardır. Kusurları görmemeniz dileğiyle keyifli okumalar diliyorum.

Ham tarama

Yeniden düzenleme

En son düzenleme

Not: Kapak istediğim gibi olmadı, bu versiyonu indirirseniz dilerseniz öncekinin kapağını kullanabilirsiniz.

Bu vesile ile Direnc11 üstadımıza tekrar geçmiş olsun demek istiyorum. İnşallah en kısa sürede başındaki sıkıntılardan kurtulup feraha erer.​

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Gayet güzel olmuş.
Ben beğendim,yeniden temizlenmesi için bu seri seni bekliyordu:D
Emeklerin için teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Karargah komutanı müthiş bir teşkilatçı

Bal alacağı çiçekleri çok iyi koklama yeteneğine sahip

Bu kez de turnayı gözünden vurmuş, sevgili shoryuken bu vesile ile en sevdiğimiz çizgi romanlardan olan Conan düzenlemesi yapmış

Emek veren ve güzel sunumuyla da paylaşıma damgasını vuran sevgili shoryuken, tarayan sevgili direnc11 ve maestro sevgili ertuğrul'a yürekten teşekkürler

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Taraması, düzenlemesi, sunumuyla
ve tabii organizasyonuyla mükemmel
bir Conan dergisi okuyalım.
Shoryuken, Ertuğrul ve Direnç dostlara teşekkür ederim...

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
muhteşem bir ekip çalışması
herkeze çok teşekkürler, sağolun varolun, iyiki varsınız

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir
Orijinal CTB (Marvel) serisinde 3 sayı (Gri Tanrının Alacakaranlığında) öncesinde Conan'ın köle olduğu dönemi bu kadar net anlatan bir hikaye yok. Çizimlerini göz ardı edip hikayesine bakın ve 1-6 yeni CTB (Darkhorse) sayılarını okuyun derim.

Teşekkürler dostlar.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Orijinal CTB (Marvel) serisinde 3 sayı (Gri Tanrının Alacakaranlığında) öncesinde Conan'ın köle olduğu dönemi bu kadar net anlatan bir hikaye yok. Çizimlerini göz ardı edip hikayesine bakın ve 1-6 yeni CTB (Darkhorse) sayılarını okuyun derim.

Teşekkürler dostlar.

Aynı fikirdeyim üstadım.
Dark Horse Conanlarının üstün tarafı da burada; hikayeler aradaki boşluklar detaylandırılarak yeniden yazılıyor. Benim için önemli olan da hikayenin boşluklarının asgari düzeyde olması. Çizimler daha geri planda..