Conan the Cimmerian TR 02 Kurdun İzi

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Conan the Cimmerian TR 02 Kurdun İzi

conan002.jpg

Sayın Prospero'ya edit ve balonlama ve Lord_44'e çeviri için sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,053
Sarıyer
Adını bir müzik yapıtına veren "Saraydan Kız Kaçırma" olayı bu olsa gerek. Bu arada barbara bakarken bir an kendimi Megane Fox'a bakar gibi hissettim. Kab-nımca çocukçu yüz yapısı sert tabiatlı kahramanımıza pek yakışmamış.

Bu çizgiromanın bizlere ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
cimmerian diye görünce bir bakayım dedim. dark horse olunca biraz canım sıkıldı. ressamlarını beğenmiyorum. kapaktaki resim kalitesi güzel, içide aynı kalitedir diye indirip bir bakayım dedim. gene bana hitap eden çizimler değil. ama olsun günün birinde zevklerim değişirse en azından elimin altında bir conan olduğunu bilmek rahatlatıcı. paylaşımda ve yayında emeği geçenlere teşekkürler. birde banamı öyle geliyor diye düşünüp paylaşmak istediğim nokta ise 3-4 -22-23-24-25 cü sayfaların çizimi ile diğer sayfaların çizimi farklı gibi sanki. bu 6 sayfadaki kaliteyi beğendim. diğerleri bir acaip geldi, sevmedim. yoksa aynı kalemden çıkmışta benim kıllık katsayım artıyor aceba?

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,514
Son dönem tüm çizgiromanlada benzer bir durum var. Kapaklar gerçekten çok kaliteli ama iç çzimler için aynısını düşünmek zor. Emerk veren tüm arkdaşlara buradan bir kere daha teşekkür ediyor devamını bekliyorum. Conan Conan'dır.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Hermit conan'ın büyükbabasının hikayelerini anlatmaya başladığında kalemi Richard Corben diye biri alıyor. Kimmerya cildinde bu adamdan "çok ünlü bir çizer" olarak bahsediliyor. Ünü nereden geliyor bilmem ama kabiliyetsizlikten 5 sene yatması lazım bence. Giorello'nun çizimlerini beğenirim hatta benim avatardaki Conan da onun çizimidir. Fakat Corben mümkünse Conan çizmesin. Albay'ın dediği gibi Barry Smith'i aratıyor böyle çizgiler.