Conan The Barbarian 275 - Ağla Kozak

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Sayfa sayısının çokluğu ve balonların fazlalığı, orjinal taramadaki beyaz ayarının bozuk ve renklerin soluk olması derken beni şimdiye kadar en çok zorlayan balonlama bu oldu. Ancak bu zamana kadar balonlarken bu kadar zevk aldığım başka bir çalışma da olmadı. Hikayeden midir, Mike Docherty'nin dinamik çizimlerinden midir yoksa "Conan The Barbarian" serisinin Türkçeye çevrilmemiş son sayısını Türkçe olarak hazırlıyan ekibin bir üyesi olmaktan mıdır, açıkçası sebebini tam bilemiyorum ama gerçekten çok keyifli bir çalışmaydı benim için. Bu çalışmanın oluşmasında büyük katkıları olan Hüseyin Aksakal'a çeviri ve Shoryuken'e de klavye başında döktüğü ter için çok teşekkür ediyorum. Afiyetle okuyunuz...

Not: (Fontu beğenenler için) Bu maceradaki çizimlere uygun olduğunu düşündüğüm için kullanmak istediğim ancak Türkçeleştirilmiş halini bulamadığım için kendim Türkçeleştirdiğim UnmaskedBB fontunu aşağıdan indirebilirsiniz.

1_zpsneegpzaf.jpg

2_zpstcavkast.jpg

3_zpscgqugaxb.jpg

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
sevgili prospero conan paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. size, hüseyin aksakal ve shoryuken dostlarımıza harcadığınız emek için sonsuz teşekkürler. saygılarımla..

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Ustalarımız yine iş başında nasıl emek dolu paylaşım hazırladıkları görünüyor yine pırıl pırıl Conan çok teşekkür ederim dostlarım Prospero ,Shoryuken ve Hüseyin Aksakal ellerinize sağlık

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Son sayı olduğu için yeri ayrı olduğu gibi benim açımdan böyle bir işte katkım olduğu için bu sayı artık altın değerinde :)
Hele Hüseyin Aksakal çevirisi ve mükemmel Prospero balonlaması da çorbanın tuzu gibi. Başkasının elinden çıksa bu kadar sevebilir miydim, bilmiyorum.
Bir de son sayı diye yola çıktık ama devamı SSOC serisinde imiş. Nasıl bir sonsa artık :)
Teşekkürler Prospero, teşekkürler Hüseyin Aksakal. Çok yaşayın...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Mükemmelsiniz dostlarım..
Son sayı güzelliği..
Yüreğinize, gönlünüze, dostluğunuza sağlık..
Şimdi arada kalan sayıların balonlaması ile bu seriyi de diyarda görmeyi inşallah yapabiliriz.
Saygılarımla..

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
inanılmaz işlere imza atan dostlarımıza...
sonsuz teşekkürlerimle...
sevgi ve saygılar...

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Çevirirken içinde dramatik bir roman kurgusu da bulunduğunu farkettiğim, bu nedenle daha da severek çevirdiğim bu öyküye katkı vermemi sağlayan dostlara teşekkürler. Gerçekte Shoryuken'in çabaları olmasa bu katkıyı vermem güç olacaktı. Bu özel sayıyı çevirmekten (alışılmadık ölçüde fazla sayfa sayısı olduğundan gözümü korkutmuştu en başta) büyük mutluluk duydum. Okuyanlar da umarım beğenir.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
hangi işiniz şimdiye kadar kötü olmuşki bu kötü olsun, görünce bile heyecanlandım. bu sayı benim içinde değer taşıyan bir sayı idi. emeklere geçen arkadaşlara teşekkürler

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Bu serinin kıvılcımını sayın albay yakmıştı. Onun yüreklendirmesi ve sizlerin gayreti olmasa bu seri bu seviyeye gelmezdi. İyiki varsınız.

demon01

Yeni Üye
8 Ağu 2013
6
14
cok tesekkurler yazacak cok sey var ama kelimeler yetersiz turkiyede hic yayınlanmamıs sayı vay be ulan alfa....yapamadıgını siz yaptınız helal olssun....aradaki sayılarda yavas yavas gelir umarım basarılarınızın devamını dilerim

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bu sayıyı dün görmemiştim...Bu diyarda her şey çok çabuk ilerliyor ve bazen gözden kaçabiliyor.Bu denli hızlı ve özverili çalışan tüm arkadaşlarımı yürekten kutlar ve teşekkürü bir borç bilirim...Bu diyarın bir parçası olmak,inanılmaz keyif verici,ve bu keyfe sizin gibi özverili arkadaşlar da eklenince apayrı bir haza dönüşüyor...İyiki varsınız.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Efsanevi, Destansı, Epik ve Mitolojik Bir Dünyanın Ölümsüz kahramanı Conan the Barbarian (Barbar Conan) için emeği geçen herkese sonsuuuzz teşekkürler..
Her daim çizginizde kalın...

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Bu emeğe hiç bir teşekkür yetmez, ama elimden de başka bir şey gelmez.. Sadece sonsuz sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum...

Mermer

Yeni Üye
24 Eyl 2021
3
8
çizgidiyarını keşfedeli fazla zaman olmadı, gerçekten çok değerli arkadaşlar burada bir araya gelmiş. Yaş 46, eski hoş zaman ve duygular depreşti ve conan ararken çizgidiyarı ile tanıştım. Şimdilik ana seri 275 bölümü arşivledim. Emeği geçen herkese minnettarım. SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
Not: Ana seri 159. bölüm indirelimiyor, bilgilerinize. :)