Conan the Barbarian 064 - Kafatası Nehri'nin Sırrı

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
conanthebarbarianv1064001kck.jpg

YENİ BALONLAMAYI YAPARKEN ÇEVİRİ VE BALONLAMASI ATLANMIŞ OLAN 64. SAYIYI SEÇTİM.

BU ARADA LAL YAYINLARI TARAFINDAN YAYINLANMIŞ OLAN RENKLİ KLASİK MACERALAR SERİSİNDE BULUNAN VE SİTEYE TARANARAK EKLENEN BÖLÜMLERİN YENİDEN BALONLAMAKTANSA ORJİNAL KAPAKLAR EKLENEBİLİR. BU ŞEKİLDE İLK 80 CİVARI SAYI OLUŞTURULABİLİR.

BUNDAN DOLAYI BALONLAMAYA 100'lü SAYILARDAN DEVAM
ETMEK DAHA MANTIKLI.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Arada kalan bu sayı için çok teşekkür ederim.
Sevgili profesör'ün tarayıp bizle paylaştığı
Lal KM serisi dediğiniz gibi ilk 77 sayıyı kapsıyor..
Aslında çok mantıklı bir öneri..
Nerdeyse bu şekilde serinin 1/3'ü bitirilmiş olur..
Saygılarımla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Sevgili say"er,
emekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,642
İzmir
say''er ile aynı fikirdeyim. Lal tarafından yayınlanmış kitapları orjinal kapak ile düzenleyip CTB arşivine eklersek birçok sayı renkli ve sıralı olarak arşivlerde olur. Geriye kalan sayılar için çalışmalar yaplır.
Paylaşım için teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
Arada kalan bu sayı için çok teşekkür ederim.
Sevgili profesör'ün tarayıp bizle paylaştığı
Lal KM serisi dediğiniz gibi ilk 77 sayıyı kapsıyor..
Aslında çok mantıklı bir öneri..
Nerdeyse bu şekilde serinin 1/3'ü bitirilmiş olur..
Saygılarımla..

LAL KM serisini hiç takip etmedim, hikayelerin bir kısmının olduğunu biliyordum ama ilk 77 ye tam tekabül ettiğini bilmiyordum. sayı 43 kan kulesini balonluyordum oda varmı ? yarısını yaptım ama yarısıda duruyor. eğer kan kuleside varsa uğraşmayım. yaptığım yarısını alayım diğer yarıyıda ordan otlanayım bari. (acele cevap,çünkü bilgisayarı açtım tam başlamak üzereydim. kalanı otlanıp bitireyim bari yoksada hemen başlayıp akşama yetiştireyim )

bu arada say''er de teşekkürler. son bir iki gün içinde de kulağını çınlatmıştık

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Lal'in klasik serisinin hepsini birden nereden bulabiliriz. Bir de bu sayılar yeniden renklendirilenler değil mi? Bu durumda tam da bizim istediğimiz gibi olmayacak oluyor bu durumda. Çünkü Lal'in baskısı bir nevi restored edition gibi. Tarz olarak farklı bence.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Klasik cilt 10, CTB 81 göze göz macerası ile bitiyor. Fakat arada yayınlanmayan sayılar var. Say"er'in balonladığı bu sayı gibi mesela. Albay bahsettiğin sayı cilt 7'nin ilk macerası.

Ayrıca say"er'e emeği ve katkısı için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,799
Bunca dostun emekleri ve omuz vermesi ile bu serinin de tamamlanacağına inanıyorum. Lal Klasik Serinin 10 cildinden sitede olmayanları ben taramaya çalışıyorum. Bu seride olup da Lal Klasik seride yayınlanmamış olan maceraları da dostlar çok iyi biliyor ve takip ediyorlar gördüğüm kadarıyla. Böyle dostlarla tüm engellerin aşılmaması için hiç bir neden görmüyorum.