Conan The Barbarian 133 - Windsor Sihirbazı

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,343
Afiyetle okuyunuz...

001_zpslwihuypb.jpg

002_zpsr6s47ecg.jpg

Eksik balonu doldurulmuş sayfa:

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Üç kişilik muhteşem bir emek bu kadar güzel,bu kadar renkli olabilirdi.
Gökkuşağının altında Kimmerya yolculuğumuz başlıyor.
Çok teşekkür ediyorum dostlar...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Büyük bir keyifle takip ediyorum...
Renk Conan'a da yakışıyor..
Ya da ben beğeniyorum...
Ekenciz, Shoryuken ve Prospero sizlere çok teşekkürler. Saygılarımla.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Biryerlerden aklımda kalmış;Windsor Dükü. Ama ne idi?kimdi? hatırlamıyorum şu an.
Kitabın adınının Windsor Sihirbazı olduğunu görünce çağrışım yaptı herhalde.
Sevgili kardeşim teşekkürler ediyorum bu güzel kitap için.Birer birer kapanıyor eksikler.Sağolasın varolasın.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Akşam gelmiş işten evine yorgun kafan dağınık hatta belki kavgalı gelmişsin sonra foruma bir giriyorsun ve harika üç insanın harika bir emeği senin yüzünü güldürüyor.Varolun prospero,ekenciz,shoryuken.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,343
Maceranın 162. sayfasında küçük bir balon boş kalmış. Sayın direnc11'in mesajı sayesinde farkettiğim bu hatayı düzelttim ve yeniden düzenlenmiş sayfanın linkini yukarıya ekledim. Direnc11'e dikkati için teşekkür ederim...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Yine bir Bruce Jones öyküsü. Yine vasat bir öykü. Hikaye Kimmerya sınırında başlıyor diye söylüyor ama öykünün içeriğinden Conan'ın sınırı geçitiğini ve olayların Border Kingdom ülkesinin bir krallığında geçtiğini var sayıyorum. Gerek karakterler gerekse coğrafya Kimmerya'ya uygun değil. Ne yazık ki Thomas sonrasında coğrafi yer belirlemeleri pek başarılı değil. Öyküler de öyle. Bu hikayede en çok dikkatimi çeken Conan'ın Yılan Tanrı Seth'ten bahsetmesi. Başlangıçtan beri seriyi okuyanlar kuzeyli bir barbarın çok uzaklarda olan ve çok haz etmediği insanların taptığı sürüngen tanrısına tapmayacağını bilirler.

Bu hikayeler yazarın bir seri için ne kadar önemli olduğunu bir kere daha gösteriyor. Çizer ne kadar iyi olursa olsun eğer yazar saçmalarsa çizgiler öyküyü kurtaramaz.

Son düzenleme: