Conan The Barbarian 140 - Örümcek Adası

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Afiyetle okuyunuz...

0135_zpsgzptdxsu.jpg

0136_zpsfey6dug3.jpg

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Conan'ı kürek mahkumu yapmak her babayiğidin harcı değildir...
Nefis paylaşım için, teşekkürler sevgili Prospero... Mutlu yıllar dilerim...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Hız kesmeyen Conan paylaşımları için teşekkür ediyor, sağlık ve esenlik içerisinde geçireceğin mutlu bir yıl dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim yeni yılın kutlu olsun,paylaşımın için çok teşekkürer ederim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Çok teşekkür deerim prospero üstad. Bu kapağa hep hayran olmuşumdur.

papillon7

Yeni Üye
7 Ocak 2010
97
291
Conan'ı esir almakla büyük hata etmişler bence! Prospero ve Shoryuken'e çok teşekkürler, iyi yıllar mutlu seneler

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Conan'ın bile forsa olduğu bir dünyada,yaşamın tadını ertelemeden çıkarmak lazım.
Mükemmel çizimler ve mükemmel renklerle harikulade maceralarla bizleri buluşturan prospero ve shoryuken üstadlarımıza çok teşekkür ediyorum.Ellerinize sağlık dostlarım.Eğlence programları dileyenin olsun,benim için eğlencenin mükemmeli bu sayfalarda...

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,213
John Buscema'nın hem kurşun kalemini hem de çinilemesini yapmış olduğu nadir Conan maceralarından olan "Örümcek Adası" her zaman okumaktan ve görselliğini incelemekten büyük zevk aldığım bir Conan The Barbarian" sayısı olmuştur, benim için. İlk kez okuduğum zamanı hatırlamakta güçlük çeksem de o anın mutluluğunu hiçbir zaman unutmadım. Beni tekrar bu mutluluklara gark eden değerli dostlarıma minnetle teşekkürlerimi sunarım.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
John Buscema'nın hem kurşun kalemini hem de çinilemesini yapmış olduğu nadir Conan maceralarından olan "Örümcek Adası" her zaman okumaktan ve görselliğini incelemekten büyük zevk aldığım bir Conan The Barbarian" sayısı olmuştur, benim için. İlk kez okuduğum zamanı hatırlamakta güçlük çeksem de o anın mutluluğunu hiçbir zaman unutmadım. Beni tekrar bu mutluluklara gark eden değerli dostlarıma minnetle teşekkürlerimi sunarım.

Büyük usta John Buscema'dan görsel bir şölen.Emek ve paylaşım için çok teşekkür ederim.