Conan the Barbarian 122 - Zamanın Durduğu Kent

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi

.:Conan The Barbarian 122 (Çeviri & Balonlama):.

Yazan: J. M. DeMatteis
Çizen: John Buscema
Yayın Tarihi: 1981
Sayı: 122 Zamanın Durduğu Kent
Özgün Adı: The City Where Time Stood Still
Tür: Amerikan / Fantastik
Sayfa: 22
Hazırlayan: Shoryuken & Prospero & Toxine
Boyut: 15 MB | 2015

Keyifli Okumalar.

.: :.

"Stáhnout" butonuna basılıp şifre doğrulandıktan sonra şifrenin altında
yine "Stáhnout" butonuna basılır. İndirmeye başlar.

Conan, herkesi donmuş olarak bulacağı bir kente varır.
Önce "CTB 121 Mükemmelliğin Bedeli" okunması önerilir.

Shoryuken & Prospero & Toxine ortak çalışmasıdır.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Sevgili dostlar emeğinize sağlık, ancak ben inen dosyayı açamadım. Açtıktan sonra da içinde dosya göremedim. Bildiğimiz rar ya da cbr uzantılı bir dosya olursa vallahi iyi olur..
Saygılar, sevgiler..

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Sevgili dostlar emeğinize sağlık, ancak ben inen dosyayı açamadım. Açtıktan sonra da içinde dosya göremedim. Bildiğimiz rar ya da cbr uzantılı bir dosya olursa vallahi iyi olur..
Saygılar, sevgiler..

Aslında CDisplayEx ve GonVisor gibi resim okuma programlarıyla okunuyor. Sadece dosyaya tıklayınca o program seçilmez fakat, başta programı açıp üstüne dosya sürüklenirse okunabiliyor.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,455
Kendi Koltuğunda
Çok teşekkür ediyorum Shoryuken & Prospero & Toxine ellerinize sağlık muhteşem 3lü

Saygılar, sevgiler..
Al üstadım sana hazır

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,759
İstanbul
Seride son zamanlarda epey yol kat ettik. Umarım bu tempomuz devam eder ve makul bir sürede çok önemli bir iş başarılmış olur.

Seçimlik Mediafire linkinin ana mesaja ekliyorum.

Emeği geçen dostların her birine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Teşekkürler sevgili arkadaşlar.
Fevkalade bir ivme ile CTB serisini tamamlayacağız gibi gözüküyor.
Elinize sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Değerli emekleri için paylaşımcı üç dosta ve alternatif link için poli23 e teşekkür ediyorum

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Teşekkürler dostum, eline sağlık. Güzel işçilik çıkarmışsın...

Hemen bir açıklama yapayım: Prospero üstadın temizlediği balonları ve Alfa yayınlarının çevirisini word dosyasına yazıp göndermiştim Toxine dostumuza. Alfa metnini temel alarak çevirisi yapılmamış cümleleri yeniden oluşturdu dostumuz. Adeta yeniden bir çevirisi yapılmış oldu böylece. Tercüme konusunda CTB serisinin ne kadar eksik olduğu malumunuz. Hakkında konuşmak istemiyorum artık...

Bu vesile ile iki hususu hatırlatayım: Birincisi CTB serisinde halen eksik olan çok sayı var. Balonlama yapmak isteyen olursa temizlenmiş balonları ve metni kendisine ulaştırabiliriz. Böylece birkaç kişinin çabalarıyla yürümekte olan seriye canlılık katabiliriz.

İkinci nokta ise dilerseniz Dark Horse serisinden yaptığımız balonlamaları Dark Horse'un cilt halindeki düzenlemesine uygun olarak tek bir klasöre çıkararak sizler de cilt haline getirebilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,220
İlk olarak yerli çizimlerle okuma imkanı bulduğum bu sayının adeta mutasyona uğrayarak ulaşmış olduğu mükemmelliyetin, değerli dostlukların birlikteliğinde harmanlanarak sunumundan dolayı emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,110
İstanbul
Seriyi takip eden diğer dostlar gibi ben de sizlere minnettarım.
Teşekkürler dostlar.