Conan the Barbarian 165 - Ejderha Tapınağı

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
B6Ln7Ht.jpg

vq0lsHO.jpg

Son düzenleme:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Conan balonlama için çok teşekkür ederim değerli dostlarım Aksakal, Shoryuken, Propero, Ekenciz ellerinize sağlık

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
Kıskanılacak bir takım olmuşsunuz değerli dostlar. Allah bozmasın.
Sonradan okumaya başlamış olsam da bu seri en beğendiğim seri oldu.
Gönülden teşekkürler ediyorum.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
indirip baktım , herşeyiyle on numara olmuş. hüseyin beyde üşenmemiş maşallah çevirmişte çevirmiş. şimdi o kadar sayfayı çevirmişte şurda 3-4 sayıyamı el atmayacak, inşallah bu ekip Türkçesi yapılmamış sayılarada bir el atarda onları da aradan çıkarıverir. sanki böyle bir şey anımsıyor gibiyim.. aceba ne zaman gelir diye de merak edip duruyorum. ( bu bir sorumudur ? hayır, sadece sesli düşündüklerimi yazıyorum )

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
hüseyin beyde üşenmemiş maşallah çevirmişte çevirmiş. şimdi o kadar sayfayı çevirmişte şurda 3-4 sayıyamı el atmayacak, inşallah bu ekip Türkçesi yapılmamış sayılarada bir el atarda onları da aradan çıkarıverir. sanki böyle bir şey anımsıyor gibiyim.. B]

Çeviri programını takip edemiyorum... Shoryuken ve Ekenciz arkadaşların ihtiyaç olduğunu belirttikleri noktalarda destek olmaktan keyif aldım. Gerçekte bu işi asıl takip eden onlar --ve şimdiye dek hiç iletişimim olmasa da yakından takip ettiğim Prospero(bu arada Prospero kont değil, general). Bu sıralar bir buçuk ay sürecek bir iş yoğunluğu altındayım. Bunu atlatınca yeniden tam gaz aranızdayım. Yine de ihtiyaç olduğunda elimden geleni yaparım. Sağlıcakla...

12 Şub 2010
15,006
543,762
İmecede Çizgi Diyarı çağ atlamış

Dostların dayanışma ve ekip çalışması gerçekten kıskandıracak bir olay

Bu kıskanma olayı bizim için söz konusu değil tabii ki,

Bizim için gurur ve övünç kaynağı

Emeği geçen tüm dostları tebrik ve teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum