Conan the Barbarian 159 - Cehennem Kazanı

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
33gNtCi.jpg

bbgkuxr.jpg

Çok değerli Hüseyin Aksakal beyefendi bu sayı için ricmızı kırmayarak Dark Horse tarafından yayınlanmış olan Conan Cronicles içindeki Roy Thomas imzalı editör yazısını çevirme inceliğini gösterdi. Onun sayesinde bu sayı daha da bir anlam ve değer kazandı. Kendisine sonsuz teşekkürler ederim. Umarım forumdaşlarımız da bu sayıyı beğenirler. Sanırım bu sayıdan sonra Dark Horse tarafından yayınlanan sayılardan balonlamaya başlayacağım. Önceleri fikrim Marvel sayılarını balolamak idiyse de yapmışken en kalitelisini yapmak gerekir diye düşünerek Dark Horse sayılarına dönmeye karar verdim. Mediafire ile sorun yaşayanlar için Nitroflare Linki de ilave edilmiştir. Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Hocam çok teşekkür ederim. Elleriize sağlık. Hüseyin abiye de ayrıca teşekkürler.

Not: Sayın moderatörlerden başlığın 159 olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Conan arşivimin 1137. sayısı.
Satın almaya kalksam ne param yeter ne de hepsini bulmam mümkün olurdu,
Büyük şair Orhan Veli yaşasaydı ilave ederdi mutlaka şiirine ''Çizgi Diyarı'' nı bedava olanlar kısmına.
Teşekkür ederim diyarın emekçileri!

BEDAVA
Bedava yaşıyoruz, bedava;
Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;
Yağmur çamur bedava;
Otomobillerin dışı,
Sinemaların kapısı,
Camekanlar bedava;
Peynir ekmek değil ama
Acı su bedava;
Kelle fiyatına hürriyet,
Esirlik bedava;
Bedava yaşıyoruz, bedava.
Orhan VELİ

Son düzenleme:

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
CTB'nin yeni bölümü için teşekkürler. Elinize sağlık.

Nette DH'nin digital albümlerine rastlamıştım.
Chronicles of Conan 6.cildinden dijital bir sayfayı ekliyorum. Şayet 21.cildine rastlarsanız dijital seri oldukça iyi.

Edit: Orijinal CTB V21:

[url=http://abload.de/image.php?img=tcoc-016vkuei.jpg][/URL]

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sayın usernameno99,
Sizin örneğini paylaştığınız sayfada olduğu gibi bahse konu serinin ilk ciltleri farklı bir anlayışla yeniden renklendirilmiş. Bu renklendirme tarzı da orjinal tarzı epeyce bir bozmuştur. Ancak sonraki ciltlerde ki, bu sayıda balonladığım sayının yeraldığı 20. cilt ise daha çok orjinal renklendirmenin restorasyonu gibi olduğundan bundan sonraki balonlamaları bu restore edilmiş sayfalar üzerinden yapmayı düşünüyorum.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Sayın usernameno99,
Sizin örneğini paylaştığınız sayfada olduğu gibi bahse konu serinin ilk ciltleri farklı bir anlayışla yeniden renklendirilmiş. Bu renklendirme tarzı da orjinal tarzı epeyce bir bozmuştur. Ancak sonraki ciltlerde ki, bu sayıda balonladığım sayının yeraldığı 20. cilt ise daha çok orjinal renklendirmenin restorasyonu gibi olduğundan bundan sonraki balonlamaları bu restore edilmiş sayfalar üzerinden yapmayı düşünüyorum.

Takdir sizin. Çalışmalarınızı keyifle takip ediyorum.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,317
Güzel bir çalışma, elinize sağlık. Seriyi Dark Horse üstünden devam ettirme kararı bence de doğru bir karar olmuş.

Mermer

Yeni Üye
24 Eyl 2021
3
8
159. bölüm paylaşılmaktan vazgeçilmiş gibi görünüyor ve de download linkleri çalışmıyor.
Yenileyebilirseniz seviniriz ve gerçekten bu büyük emek gerektiren işi yapan herkese gönülden teşekkür ederiz...

Edit : Link 12.10.2021 tarihi itibari ile düzeltilmiş ve çalışıyor, tekrar teşekkürler..

Son düzenleme: