Conan the Barbarian 182 - Vasiyetname

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
184'e geçtim.

Bu vesile ile tüm çizgiroman sever dostların bayramını kutlarım.

Kilerde bodrumda ingiliz anahtarı ararken çocukluğunuzdan kalma bir koli çizgiroman bulmuş gibi sevinçli günler dinlerim.

ctb182thumb.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Bu bölümün tekrar hatırlanmasına
yeni bir paylaşımla
destek olduğunuz için teşekkür ederim.
Ancak 183'ü atlayıp 184'e neden geçtiğinizi anlayamadım..
Yoksa paylaşıldı da ben mi farkedemedim?
İyi bayramlar..

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Bu bölümün tekrar hatırlanmasına
yeni bir paylaşımla
destek olduğunuz için teşekkür ederim.
Ancak 183'ü atlayıp 184'e neden geçtiğinizi anlayamadım..
Yoksa paylaşıldı da ben mi farkedemedim?
İyi bayramlar..

Tetra'lı maceraları Albay ile paylaşmıştık. 183 ve 185. sayıları o yapacaktı eğer fikir değiştirmediyse. Sesi de çıkmıyor pek.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Muthis bir herseyi cizebilen John Buscema kapagi. Seriye verdigin emek icin tesekkur ederim. Bu seri yavas da olsa bitecek insallah.

12 Şub 2010
15,006
543,719
truthalbruth da ne zamandır yoktu, albay da öyle

Tetra'ya hasret kalmıştım,

Bu bayramın bereketi gibisini görmedim

Yüce Allah'ım, verdikçe veriyor

Şükürler olsun

Teşekkür ederim trutalbruth, kendini fazla özletme:), Tetra'lı Conan dosyamda daha çoook yer var:D

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
truthalbruth da ne zamandır yoktu, albay da öyle

Sayın abim bir hayli zamandır bilgisayar başında değildim. Albay da büyük ihtimalle beni bekliyordu sıralı gitmek için. Ben gecikince o da gecikmiş sayıldı :) Yakında çıkar ortaya hatta Tetra'ları ben bitireyim o eli alışmışken türkçe olmayanları çevirmeye devam etsin böyle daha güzel olur bence :) Sen ne dersin Albay?

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Valla kilerde değil ama kutumda 71 kankam için birşeyler araken başka şeyler çıktı, sanki uzun zamandır giymediğiniz bir kıyafetin cebinden para çıkması gibidir. Çıkan şeyler mi, e onlar kankaya gitti. Bizde harçlık niyetine kitap :). Kim kimden alacaklı diye de derdimiz yok, çünkü ayrımız gayrımız yok. Usta senin de eline sağlık :D.

kalantorxl

banned
26 Tem 2010
27
6
Paylaşım için teşekkür ederim tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun.
Çorbada benimde tuzum olursa diye 184. sayıyı indirip pandanın önerdiği programla epey uğraşıp balonlarını temizlemiştim. Fakat balonlama işini beceremedim malesef. Konuyu görünce aklıma geldi belki trutalbruth arkadaşın işine yarar diye upload etmeyi denedim.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Paylaşım için teşekkür ederim tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun.
Çorbada benimde tuzum olursa diye 184. sayıyı indirip pandanın önerdiği programla epey uğraşıp balonlarını temizlemiştim. Fakat balonlama işini beceremedim malesef. Konuyu görünce aklıma geldi belki trutalbruth arkadaşın işine yarar diye upload etmeyi denedim.

Tüh yahu. Bayram bayram evde oturuyorum vakit vardı bitirmek üzereyim 184'ü. Normalde bu kadar hızlı da değilimdir. İşime yarardı da güzel temizlemişsin balonları. Bir dahaki sefere artık.

Bu arada avatardaki "Sounds of the Animal Kingdom" kapağı gözümden kaçmış değil :68:

kalantorxl

banned
26 Tem 2010
27
6
Beğenmene gerçekten sevindim düzgün olup olmadığından emin değildim. Özel mesaj yazıp bakabilirmisin demiştim bende :) Bu şekilde faydam olursa yardımcı olmaya çalışırım.

"Sounds of the Animal Kingdom" favori albüm kapağımdır :68: