Conan the Barbarian 178 - Ölüm Avı

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Çok güzel bir macera. CTB'nin incilerinden. Bu bölümde Delmurio ve Tetra'ya veda ediyoruz. Bundan sonra göreceğiniz Tetra... neyse ben bir şey demiyorum, 179'dan okumaya devam edin :)

Yine her zamanki gibi Alfa'nın sallama çevirisine elimden geldiğince müdahale etmeye çalıştım.

Balon:
The well... Conan...
I fell into the well when nostume reappeared...
Startled me...

Alfa çevirisi:
Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.

Kıytırık ingilizcemle bile bunun yukarıda yazanla zerre alakası olmadığını biliyorum. İşin kolayı bunu balona aynen yazmak. Fakat benim buna içim elvermiyor. Böyle olunca sözlük karıştırıyorum, bilene soruyorum Conan sevgisi adama neler yaptırıyor. Bu gidişle yakında sökücem ingilizceyi :)

Geçtim 182'ye. Malum yaz zaman az. Bilgisayar başında durmuyorum pek. Yine rötarlı olabilir mazur görünüz.

ctb178thumb.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Köpekmi,kurtmu çözemedim.ama barbar aynı mumeleyi gösterecek nasılsa.:)keyifle bakacağım dostum çok teşekkürler..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
"Kurt görünümlü aslan" desek olurmu Conan'ın üstüne tünediği yaratık için.

Teşekkürler, dostum.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Çok teşekkürler. Siz olmasanız hiç hareket olmayacak. Biz biraz boşladık galiba bu başlığı.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Valla kurt mu, Aslanmı bilemem ama her halükarda Conan onun hakkından gelecektir.
Teşekkürler Üstadım. Güzel ve yerinde (aynı zamanda ara taşı olması) bir paylaşım.
Ellerine sağlık Trutalbruth.