Conan the Barbarian 084 - Two Against The Hawk-City - Şahin Kentine Dönüş

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
conanthebarbarian08400.jpg

Barbar Conan'ın maceraları devam ediyor. Bu sayımızda Zula ile tanışıyoruz. Gelecek sayıda ise zula'nın geçmişini öğreneceğiz.

85. sayıya başladım, haftada bir sayı paylaşmaya devam edeceğim.

Bu arada iş yerindede balonlamaya çalışıyorum, ancak bilgisayar kısıtlamaları sebebi ile windows paint ve mevcut fontlar haricinde başka program ve font kullanma imkanı yok. Yinede 245. sayıya başladım, önümüzdeki haftaya yetiştirmeye ve acar arkadaşımız şükrü.1998 'in hazırladığı 244. sayı ile birlikte sunmayı planlıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Oo, abi o imkanlarda bunu yapıyorsun ya eline sağlık muhteşemsin.
Ben hızlanayım o zaman da sende bir sıkıntı yaşanmasın. Hadi kolay gelsin abi.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
istersen deneyebilirsin dostum
harika bir program, hem balonlama hemde çizgi roman okumak için

paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
istersen deneyebilirsin dostum
harika bir program, hem balonlama hemde çizgi roman okumak için

paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık

Teşekkür ederim. Picasa'yı bende kullanıyorum, ancak herkes phoshopu tercih ederken ben balonlama ve resim düzenleme için ücretsiz olan gimps 2 kullanıyorum.

Yukarıdada belirttiğim gibi işyerimdeki bilgisayarlarda yönetimin getirmiş olduğu kıstlamalar sebebi ile herhangi bir program yüklenemiyor. Evde kullandığım bilgisarımla ancak akşamları fırsat buldukça çalışıyorum.

Belirttiğim gibi iş yerimdeki bilgisayarla 245. sayıya mevcut imkanlarla başladım ilk 6 sayfayı tamamladım.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Koşan, düşen, yüzen, atlayan, savaşan, dövüşen Conan'dan sonra bu maceranın sonunda "uçan" Conan'la da karşılaşıyoruz.

Gayet düzgün bir balonlama olmuş, eline sağlık.