Conan the Barbarian 174 - Children Of The Night - Gecenin Çocukları

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Güzel bir macera. Zaten Tetra'lı maceralarda yamuk yok. Hepsi birbirinden güzel. Keyifle okuyunuz.

ctb174thumb.jpg

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,168
Far Far A Way
Eline sağlık arkadaşım. Süper hazırlamışsın. Büyük emek ben de şu anda 115. sayı üzerinde çalışıyorum. Yarına bitecek. Hadi kolay gelsin.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kaptım, sepete koydum Tetra'lı Conan'ı

Çoook makbule geçti

Teşekkürler trutalbruth

+rep

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
e yeni bir sayı daha hayırlı olsun. inşallah 178 i d e bulursunda, arada gedik olmaz. sanırım çok eskiden okuduğum bir kısmı idi. şimdi hayal meyal anımsıyorum. yeniden okumak hoş olacak doğrusu.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,472
Sevgili trutalbruth kardeşim çok çok teşekkürler ederim,emeğiniz için sevgi ve saygılar sunarım,en iyi geceleriniz olsun.
Değerli kardeşim bir şey soracağım ama kızma,inan sadece merak ettiğim için soruyorum:trutalbruth ne demek?
Tekrar söylüyorum,sadece merak ettiğim için sordum,başka hiçbir amacım yok,hoşçakalın,sevgi ile kalın.

gizliozne

Yeni Üye
21 Haz 2010
125
45
Böyle böyle sanırım çok zor bir işin üstesinden geleceksiniz. Teşekkürler.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Sevgili trutalbruth kardeşim çok çok teşekkürler ederim,emeğiniz için sevgi ve saygılar sunarım,en iyi geceleriniz olsun.
Değerli kardeşim bir şey soracağım ama kızma,inan sadece merak ettiğim için soruyorum:trutalbruth ne demek?
Tekrar söylüyorum,sadece merak ettiğim için sordum,başka hiçbir amacım yok,hoşçakalın,sevgi ile kalın.

Sevgili kartal, elbette kızmam hemen anlatayım.

trutalbruth "Brutal Truth"un harfleriyle oynanmış hali. Yirmili yaşlarımın başında deli gibi dinlediğim, çok sert müzik yapan bir heavy metal grubunun ismi. Artık o kadar sert müzik dinleyemiyorum kafam kaldırmıyor :) Türkçe anlamı ise "vahşi, acımasız gerçek" gibi bir şey.

Yıllardır takma isim kullanmam gerektiğinde bunu kullanıyorum ve değiştirme gereği hissetmedim çünkü tekil, bir tane daha bu isimden olma ihtimali yok. Her ne kadar telaffuzu zor olsa da rahat ayırdediliyor. Tamamen yirmili yaşlarımdan kalma bir şey.

Sevgiler, saygılar.