Conan the Barbarian 214 - City of The Light - Işık Şehri

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul

İNDİRME LİNKİ :

Şirkette mesaiye ve nöbete kalmamı fırsat bilerek, 214.sayının balonlamasını da bitirdim. Türkçesinde bazı sayfalar traşlanmıştı, eksikti. Onları kendim çevirdim. Umarım beğenirsiniz.

Conan, bu macerasında; cehennem gibi bir çölde karşısına çıkan gizemli şehrin sırlarını çözmeye çalışıyor. Hepinize iyi okumalar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili ÇAKAN EMMİ kardeşim emeğin için sevgiler ve çok teşekkürler,paylaştığın için sağolasın,en iyi akşamların olsun.

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
Tüm emeklerin ve paylaşımın için teşekkür ederim. Bu hızla tüm serinin hakkından tek başına geleceksin gibi.

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
Hepinize ben teşekkür ederim. Boş vakitlerim de TV seyredeceğime bu işle uğraşıyorum. IT Sektöründe çalışan biri olmam sebebi ile hem programların kullanımında hem de klavye-mouse kullanımında ustayım diyebilirim ( 16 senedir bu sektördeyim ). O nedenle hızlı gidiyor çalışmalarım, ekstra yaptığım birşey yok. Özellikle Conan olmasından sebep ekstra bir şevkle yaptığımı da belirtmem lazım. Bu projenin ekibinde çalışan herkes gerçeken çok özverili ve güzel bir iş çıkarıyor. Hep birlikte, ekip olarak bu listeyi tamamlayacağımıza eminim. Hepinize iyi okumalar, iyi geceler.

Not : Şu saat oldu nöbetim bitmedi, ben de bir sonraki sayının balonlarını temizleyiverdim :) Bir ara balonlamasını da yapsam mı diye düşündüm ama gözlerim kayıyor :) yorgunluktan.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Amamn gözlerinize sahip olun, o gözler size de bize de lazım. Gerçekten harika bir hızla ilerliyorsunuz.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
İflah olmaz bir linux'cu olduğunu zaten anladık :) Bende mesai saatleri içerisinde photoshop'u sıklıkla kullanırım, aram iyidir ama senin kadar hızlı değilim. İki nöbette serinin yarısını bitirirsin sen dostum :) Ellerine sağlık.