Conan the Barbarian 177 - Well Of Souls - Ruhların Kuyusu

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
conanın en sevdiğim macera serisi kızıl sakal fafnir ve tetra ile ilgili maceraladır. buda tetra ile geçen maceraların ortasında bir bölüm.
01.gif

Son düzenleme:

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Bu kızcağızın çok acıklı bir hikayesi vardır. İlk kalp kırıklığını, kurtardığı öz babasının piktlerin içinde onu ölüme terketmesiyle yaşayan Tetra, aşkını ilan ettiği Conan'ın onu terslemesiyle iyice paramparça olmuştur. Ölümü ise kısmen de olsa Conan'ın bu tavrı yüzündendir.

CTB içerisinde en sevdiğim maceralar dizisidir. Hatta 126'ya kadar olan kısmı bitirdikten sonra Tetra'lı maceralara baştan girişmeyi planlıyordum, Albay benden önce davrandı. Eline sağlık üstadım emeğine teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Tetra'lı maceralarının belki bir kaç bölümü dışında tamamını okumuş olmama rağmen, değişik serilerde ve dağınık olmasından dolayı ayrı bir klasör açtım ve klasöre Tetra adını verdim.

Maceranın devam ettiği bir çok sayıda Tetra görünmese de, kopukluk olmasın diye Tetra'nın olmadığı maceraları da o klasöre atıyorum.

Albay ve truthalbruth'un da Tetra'lı Conan'lara ilgisini görmekten memnun oldum.
Benim öyle bir imkanım yok ama Tetra'nın ilk boy gösterdiği maceradan itibaren sonuna kadar ayrı bir seri düzenlense en çok memnun olacaklardan birisi olurdum.
Yeri gelmişken, Conan'ın Tetra'ya ilgisizliğine hep canım sıkılmıştır
Teşekkürler albay, Tetra'ya devam.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Teşekkürler sevgili "albay" kardeşim.
Ellerinize, gözlerinize sağlık.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Tetra'lı maceralarının belki bir kaç bölümü dışında tamamını okumuş olmama rağmen, değişik serilerde ve dağınık olmasından dolayı ayrı bir klasör açtım ve klasöre Tetra adını verdim.

Maceranın devam ettiği bir çok sayıda Tetra görünmese de, kopukluk olmasın diye Tetra'nın olmadığı maceraları da o klasöre atıyorum.

Albay ve truthalbruth'un da Tetra'lı Conan'lara ilgisini görmekten memnun oldum.
Benim öyle bir imkanım yok ama Tetra'nın ilk boy gösterdiği maceradan itibaren sonuna kadar ayrı bir seri düzenlense en çok memnun olacaklardan birisi olurdum.
Yeri gelmişken, Conan'ın Tetra'ya ilgisizliğine hep canım sıkılmıştır
Teşekkürler albay, Tetra'ya devam.

macera biraz uzun ctb 172 de başlıyor, hiç kopukluk olmadan sıralı bir şekilde 185 e kadar gidip bitiyor. 14 sayıyı tek başıma yapmaya kalkarsam biraz vakit alır. artık truthalbruth ile el ele verip bir o bir ben derken bitiririz inşallah.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Benim kağnı hızı işin içine girdi mi 3 Albay 1 ben olur o iş :)

Madem değerli Profesör abimizden özel istek var Tetra'lı maceraları öne alalım. Ben 172'den başlayayım 173 Albay'ın olsun 174 yine benim böyle sırayla gidelim. Yalnız 178 ölüm avı macerası hikayenin gidişatı açısından kritik bir sayı ve forumda taranmış olarak mevcut değil. (TMKD 120 - YMD 66) Haliyle türkçe kaynak yok. Ya taranması ya çevrilmesi gerekecek.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Benim kağnı hızı işin içine girdi mi 3 Albay 1 ben olur o iş :)

Madem değerli Profesör abimizden özel istek var Tetra'lı maceraları öne alalım. Ben 172'den başlayayım 173 Albay'ın olsun 174 yine benim böyle sırayla gidelim. Yalnız 178 ölüm avı macerası hikayenin gidişatı açısından kritik bir sayı ve forumda taranmış olarak mevcut değil. (TMKD 120 - YMD 66) Haliyle türkçe kaynak yok. Ya taranması ya çevrilmesi gerekecek.

inan aynı şeyi düşünmüşüz:) tamam o halde 173-175-179-181-183-185 bende.
ölüm avına baktım arşive , bende de yokmuş. inşallah timed abimizde vardır. onda olmasını umuyorum, abi sendeyiz.