Conan The Barbarian 018 ila 081. sayı kapakları

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
selamlar

Bir süredir balonlama çalışması devam etmektedir Lal kitap tarafından yayınlanan, profesör arkadaşımızın harika taramaları ve paylaşımı ile tamamlanan Conan klasik maceralar serisinde yer alan balonlaması henüz yapılmayan maceralara ait kapakları bir dosya olarak ekliyorum.

Bu sayıları kapak ekliyerek yeniden paylaşmaktan ziyade daha önce conan klasik maceralar serisini indirmiş olan arkadaşların bu kapakları kullanarak düzenleme yapabileceklerini düşündüm. bu şekilde mükerrer yüklenmemiş olur.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
selamlar

Bir süredir balonlama çalışması devam etmektedir Lal kitap tarafından yayınlanan, profesör arkadaşımızın harika taramaları ve paylaşımı ile tamamlanan Conan klasik maceralar serisinde yer alan balonlaması henüz yapılmayan maceralara ait kapakları bir dosya olarak ekliyorum.

Bu sayıları kapak ekliyerek yeniden paylaşmaktan ziyade daha önce conan klasik maceralar serisini indirmiş olan arkadaşların bu kapakları kullanarak düzenleme yapabileceklerini düşündüm. bu şekilde mükerrer yüklenmemiş olur.

say''er'e katılmıyorum. olaya mükerrer yükleme şeklinde bakmamalıyız. maksat o serilerin oluşturulması. zaten hangi konuda mükerrer yükleme yokki.
mister no 244 lük ve 104 lük seri birbirinin aynısı değil mi ?
zagor 465 lik ve 350 lik seride farklı olan varmı
mister no -zagor-martin mystrenin klasik cilt serisi zaten geçmişte yayınlanan tay yayınlarının aynısı değil mi ?
conan 186 lık seri ile 204 lük serinin ilk 143 sayısı nerdeyse birbirinin aynı değil mi ?
savege sword serisinde yer alan maceralar zaten hep mükerrer. keza aksoy serisi mükerrerin mükerreri.
tay'ın büyük albümleri serisini düşünelim. kızılmaskesinden, tommiksine kadar bütün kahramanların maceralarına bir kapak oldu sana büyük albüm. koymaya hiç gerek yok zaten normal sıralı maceralarında yer alıyor maceralar. vs vs. tabi genede çileyi çeken bilir, kimseyede sen bunu yap diyemeyiz. ele alan yapan olursa sağolsun varolsun, yoksa sağlık olsun.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sevgili say''er,
Paylaşımınızdaki kapakları kullanarak Lal kitap sayılarını kullanarak seriye devam ediyorum.
Bir ricam olacak. Elinizdeki bütün kapakları paylaşıma ekleyiniz.
Böylelikle hem balonlama yapan hem de benim gibi düzenleme yapan kişilerin faydalanacağı bir kaynak olur. Aynı zamanda güzel bir kapak kolleksiyonu olur.

say''er

Aktif Üye
10 Mar 2011
255
1,782
Sevgili say''er,
Paylaşımınızdaki kapakları kullanarak Lal kitap sayılarını kullanarak seriye devam ediyorum.
Bir ricam olacak. Elinizdeki bütün kapakları paylaşıma ekleyiniz.
Böylelikle hem balonlama yapan hem de benim gibi düzenleme yapan kişilerin faydalanacağı bir kaynak olur. Aynı zamanda güzel bir kapak kolleksiyonu olur.

Tabi ki, ancak tüm arşivimi elden geçirmem lazım. profosörün paylaştığı lal kitaplara kapak hazırlarken, bu resimleri kopyalamıştım. Zaman buldukça yaparım.