Conan the Barbarian 212 - The Warrior's Way - Savaşçı'nın Yolu

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
birinciden sonra usanıp bırakacağınızı yahutta zaman aralıklarının uzayacağını düşünmüştüm. ama maşallah tam gaz gidiyorsun emmi. conan için binaya koyulan her taş değerlidir, koyan daha değerlidir. bu serinin 264-275 ci sayıları haricinde okumadığım macerası yok , kendim adına istemiyorum. ama bu serinin tamamlanarak çizgi diyarının bu konuda bir ilk olması en büyük arzularımdan birisi. 264-275 arasınada cengizgul'un el atacağını okumuştum. maşallah herkes elini taşın altına koyup bir yerlerinden tutuyor. bütün gönülveren dostlara teşekkürler.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Dostum bu ne hız? Biraz yavaş yapan var yapamayan var. Hız eşiğini yükseltmeyelim lütfen :) Harika iş çıkarmışsın eline sağlık. Sen bana bakma ne kadar vanirli varsa tokatla tokatlayabildiğin kadar :)

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Conan'daki de şansmı yani?
Bir oda dolusu hazine bul. Sonra gel Boynuzlu Kırkayak Yengeç'in kıskaçlarına yakalan.
Bakalım nasıl kurtulacak. Okuyalım görelim.
Ellerine sağlık üstadım. Verdiğ-in emeğe ve gösterdiğin alakaya çok teşekkür ederim.

ÇAKAN EMMİ

Kıdemli Üye
9 Haz 2011
116
294
İstanbul
Selamlar,

Hepinize ben teşekkür ederim, boş vaktim oldukça yapıyorum. Amacım haftada bir sayının altına düşmemek, yapabilirsem iki yapmak planım.

"PITT ile ilgili beyanatımı geri çekiyorum. Aramızda bir yalnış anlaşılma olmuş. Hem kendilerinden hem de sizlerden özür dilerim"

Hepinize kolay gelsin, umarım bu sene sonuna dek bu listeyi temizler, Çizgidiyari.com için güzel bir iş başarmış oluruz.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Dikenli istakozumsuya karşı kılıçlı barbar garnitür olarak da bol mücevher; keyifli bir kapak olmuş.

Teşekkürler, dostum.