Conan the Barbarian 004 - The Tower Of The Elephant - Fil Kulesi

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
conan00400copy.jpg

Fil Kulesi adındaki bu maceranın daha sonra SSOC serisinde John Buscema ve Alfredo Alcala tarafından çizilen bir versiyonu daha yapıldı. O macea buna göre daha kalitelidir. Bunda sayfa sayısının da azlığından dolayı hikaye çok fazla detaylandırılamamış. Ancak Conan tarihinde elbette bir yeri var. İyi okumalar.

Yukarıdaki linklerden indiremeyenler için alternatif:
Not: Alternatif link Lal klasik seriden düzenlemedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sevgili Ekenciz bildiğin ustalaşıyorsun bak söylemedi deme :
Kendime göre istekler yaparım ona göre :)
Şaka bir yana Conan tarihinde kült maceradır Fil Kulesi.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Allah razı olsun. Bir de pratik yoldan balonların tam şekline uygun içine yazı yazmayı öğrensem tam olacak.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili Ekenciz,
Conan tarihinin en önemli maceralarından biri bu,
Paylaşımınız için teşekkürler.

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,427
istanbul
Bir de pratik yoldan balonların tam şekline uygun içine yazı yazmayı öğrensem tam olacak.

O bana da lazım yahu. Ekenciz üstadım daha kolayını bulursan bana da haber ediver. Lafları balonlara sığdıracam diye ittirip kaktırmaktan helak oldum valla.

Paylaşım için de teşekkür ederim ayrıca :)

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
valla bi conanı daha görünce mutlu oldum. sağolasın varolasın.

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Ekenciz kardeşim çok teşekkür ederim,siz dostlar iyi ki varsınız iyi ki buradasınız ve iyi ki zengin gönüllerin sahibisiniz.iyi akşamlarınız olsun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Aslında elle çizilmiş balonların içine kenarları taşırmadan yazmak mümkün de bunun kolay bir yolunu bilmiyorum, bir sürü işlem yapmak gerekiyor. Elimdeki ingilizce bir kitapta yöntem anlatılıyordu.

yexer

Yeni Üye
19 Mar 2012
74
34
İzmir
Güzel bir paylaşım bu maceradan sonra bile adı geçen bir macera. Ama indiremedim, şu linklere rapid veya mediafire ekleme şansımız var mı acaba.

gizliozne

Yeni Üye
21 Haz 2010
125
45
Arkadaşlar ister beceriksizlik deyin, ister başka şey ama ben de indirimedim. Rica etsem alternatif link verecek yok mu?