Conan the Barbarian 44 - Of Flame And The Fiend - Kan Kulesi 2

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913

00ofo.jpg

orjinalinde adı ateş ve şeytan olmasına rağmen bizde kan kulesi 2.bölüm diye geçiyor. e bende öyle aldım.

son 6 sayfası ingilizce olup türkçe karşılığı yoktu. 6 sayfayı türkçeleştirmek bayağı bi zor oldu. genel olarak gerek balonlamada gerek çeviride kendi yorumlarımıda kattım biraz , bana olmuş gibi geldi.

Son düzenleme:

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Tam işten çıkıyordum baktım albay CTB paylaşmış hemen indirip attım telefona serviste eve gelirken okudum. Son 6 sayfayı doğaçlama yazdıysan hakkaten helal olsun harika olmuş. Bunun bi önceki macerasını da yine senden bekliyoruz o zaman albayım :) Paylaşım için teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sevgili Albay,
İndirdip inceledim,
Son sayfalarda yaptığın çevirilerde sıkıntı yok. Orjinaliyle motomot kontrol edecek takıntılılar varsa onların derdi kendilerine. Bence çok başarılı.
Balon temizlemerinde çok güzel. Orjinal zemine uygun. Lakin yeniden balonlamalarda biraz daha çalışmak icap edecek. Bazı yerlerde kelimeler balon dışına taşmış. Ama çok büyük problem değil. Gittikçe çok daha başarılı işler yapacağına eminim.

Ayrıca CTB bölümünü başlatman ve lokomotif olmandan dolayı [sayende orjinali listede bir kolleksiyonumuz olacak] çok teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
olmuştur albay .güzelde olmuştur.
sağlıcakla kal.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Albay'ım çok teşekkür ediyoruz. Zor sayıları, çevirileri tam olmayanları, sana bıraktık bu durumda haberin ola.